IQ ölçen zeka testi: Nostaljik çiçek resmindeki gizli yüzleri 12 saniyede bul!

Yüksek zekalı bireyler tarafından yapılabilen zeka testinde gizlenmiş 6 adet yüz vardır. Zekasını konuşturmak isteyenler için tasarlanan IQ ölçen zeka testi ile kendinizi kanıtlamak ister misiniz?

IQ ölçen zeka testi: Nostaljik çiçek resmindeki gizli yüzleri 12 saniyede bul!
IQ ölçen zeka testi: Nostaljik çiçek resmindeki gizli yüzleri 12 saniyede bul!
GİRİŞ 20.01.2023 12:19 GÜNCELLEME 20.01.2023 12:20
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Optik illüzyon olarak hazırlanan zeka testinde gül  ve çeşitli çiçekler bulunmaktadır. Beynin algılamasını zorlayan bu testte tespit etmeniz gereken 6 gizli yüz bulunmaktadır. Bu zekice tasarlanmış görseldeki yüzleri bulmak için ise süreniz sadece 12 saniye! O zaman sizin için süre başladı!

Zeka testi: Bir tanesinin çifti yok! Testi çözmeye çalışanların sadece %2'si cevabı bulabiliyorZeka testi: Bir tanesinin çifti yok! Testi çözmeye çalışanların sadece %2'si cevabı bulabiliyor

ZEKA TESTİNDE KAÇ YÜZ GİZLİ?

Zeka testi görselinde bir dalda birkaç çeşit çiçek bulunmaktadır. Eski çizimleri andıran görseldeki çiçeklerin arasında ise gizli suratlar vardır. Bu suratları bulmanız için verilen süre ise 12 saniyedir.

Doğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyorDoğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyor

IQ'NUZU TEST ETMEYE HAZIR MISINIZ?

Ortalamanın üzerinde bir zekaya sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Zekası yüksek bireyler 12 saniyede resimdeki 6 yüzü bulabiliyor. İşte kendinizi kanıtlama zamanı! IQ'nuzu test etmek için hazırlanan zeka testlerini yapmak aynı zamanda oldukça eğlenceli bir aktivite olmaktadır.

Akıl karıştırıcı zeka testi: IQ seviyesinin yüksek olduğunu düşünenler 19 saniyede 7 farkı bulsun!Akıl karıştırıcı zeka testi: IQ seviyesinin yüksek olduğunu düşünenler 19 saniyede 7 farkı bulsun!

BİRAZ DAHA KONSANTRE OLUN

Renkler kullanılmadan karakalem olarak yapılan görsel, yüzlerin bulunmasını biraz daha zor hale getirmektedir. Ama konsantre olarak yapamayacağınız hiçbir şey yok! Biraz daha odaklanıp resme daha yakından bakarsanız çiçeklerin arasına gizlenmiş suratları fark edebilirsiniz.

İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?

6 YÜZÜ 12 SANİYEDE GÖREBİLDİNİZ Mİ?

Sürenin sonuna geldik. 6 yüzü bulmaya çalışırken farklı noktaları da surata benzetip "Acaba bu da yüz mü?" diye düşünmüş olabilirsiniz. Beyniniz bazı noktalara anlam vererek farklı şeyleri de yüz olarak algılayabilirsiniz. Doğru cevapları gösteren resmi cevap olarak yukarıya bırakıyoruz. Peki siz kaç saniyede kaç tane yüz buldunuz? Yorumlara yazmayı unutmayın.

Akılalmaz zeka testi: Sadece yüksek zekaya sahip kişiler 8 saniyede 4 gizli yüzü bulabiliyor!Akılalmaz zeka testi: Sadece yüksek zekaya sahip kişiler 8 saniyede 4 gizli yüzü bulabiliyor!

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 6
 • Birosmanlı89 1 hafta önce Şikayet Et
  6 tane buldum bide telefonun ışığını kapatınca kendi yüzümü gördüm 7 oldu
  Cevapla
 • uğur koçbay 1 hafta önce Şikayet Et
  6 tane buldum meğer 5 tane bulmuşum sonuca göre sağ en üst çiçekte iki tane gördüm tek deniyor hakikat e katılıyorum
  Cevapla
 • mehmet iskenderun 1 hafta önce Şikayet Et
  5 ad
  Cevapla
 • Hakikat 1 hafta önce Şikayet Et
  toplam yedi(7) tane yüz var, iyi bakarsanız sağ üstte çiçek içinde iki tane yüz var tek sayılmış
  Cevapla
 • Bestee 1 hafta önce Şikayet Et
  3 tane buldum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İki bölgede doğal gaz ve petrol heyecanı! Bakan Dönmez açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli’yi ziyaret etti