Neşe Erberk, Trabzon'da anaokulu açtı

Eski Türkiye ve Avrupa güzellik kraliçesi Neşe Erberk, Trabzon'da 3-6 yaş arası çocuklara yönelik Yetenek Geliştirme Merkezi açtı.

Neşe Erberk, Trabzon'da anaokulu açtı
Neşe Erberk, Trabzon'da anaokulu açtı
GİRİŞ 03.07.2011 17:51 GÜNCELLEME 03.07.2011 17:51

Erberk, merkezin tanıtımı amacıyla bir alışveriş merkezinde düzenlenen ''Neşe Erberk Neşeli 0-14 Dergisi'' imza etkinliğine katıldı ve çocuklarla birlikte tişört boyama, maske yapımı gibi çeşitli faaliyetler gerçekleştirdi.

Erberk, Türkiye'de ilk kez çocukların ilgi ve yeteneklerini oyun tadında geliştirmek için çalıştıklarını belirterek, ''Bu kapsamda 17. anaokulunu Trabzon'da açtık. Merkez, çocukların sevgi dolu, güvenli bir ortamda, sosyal gruplar içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendine ve çevreye duyarlı, öz güvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmaları amaçlıyor'' dedi.

Erberk, Trabzon'da Esentepe Mahallesi'nde açılan merkezde 3-6 yaş yetenek geliştirme programı, el sanatları, müzik, drama, dans ve bale, doğa çalışmaları, oyun, bahçe, özel İngilizce sınıfı, yetişkin destek programları, oyun grubu, anneli oyun grupları ve yaz okulu etkinlikleri gerçekleştirileceğini kaydetti.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İslam karşıtı gösteride Erdoğan ve Özil'e öfke!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan polislere müjde