Miss Turkey güzeli Ecem Çırpan kaç yaşında nereli?

Ecem Çırpan kimdir kaç yaşında? Elidor Miss Turkey 2015 güzellik yarışmasında birinci olan Ecem Çırpan henüz 18 yaşında.

Miss Turkey güzeli Ecem Çırpan kaç yaşında nereli?
Miss Turkey güzeli Ecem Çırpan kaç yaşında nereli?
GİRİŞ 14.06.2015 09:38 GÜNCELLEME 14.06.2015 09:39
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Miss Turkey 2015 Ecem Çırpan kimdir? Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renk kattığı Miss Turkey 2015'te 1. Ecem Çırpan oldu.  Peki Miss Turkey 2015'te güzeller bir bir sahne aldığı gecede Miss Turkey 2015 Türkiye güzeli olan Ecem Çırpan kimdir nereli kaç yaşında?

Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması dün gece yapıldı. Peki Türkiye güzeli kim oldu? 1 numaralı yarışmacı Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. Türkiye’yi Dünya genelinde temsil edecek Ecem Çırpan kimdir? Ecem Çırpan nereli? Ecem Çırpan kaç yaşında? 20 finalistin yarıştığı yarışmada Miss Turkey 2015 2. 3. ve 4. güzelleri kimler oldu? İşte Türkiye'nin güzelini seçtiği Miss Turkey 2015'le ilgili tüm detaylar..

Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması dün akşam yapıldı. Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede Türkiye’nin en güzel kızı belli oldu. 1 numarayla yarışan Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. 1 numaralı yarışmacı Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. Çırpan, tacını geçen yılın birincisi Amina Gülşe’den aldı.

Ecem Çırpan’ın Miss Turkey 2015 1. güzeli olduğu gecede Aslı Melisa Uzun Miss Turkey 2015 2. güzeli ve Hazal Subaşı Miss Turkey 2015 3. güzeli oldu. Dördüncü olan isim ise Şevval Ayvaz.
 
İlk dörde giren güzeller, Türkiye’yi uluslararası güzellik yarışmalarında temsil edecek.

 

ECEM ÇIRPAN KİMDİR?


Bursa'da doğan 18 Yaşındaki Ecem Çırpan, Kültür 2000 Kolej mezunu ve halen üniversite sınavına hazırlanıyor. Ecem Çırpan 18 yaşında ve 1.85 cm boyunda. Ecem Çırpan'ın doğum yeri ise Bursa.

Bugüne kadar Nelifer Belediye forması giyen güzel voleybolcu daha sonra TED Spor kulübüne transfer olmuştur. 2 sezon oynadıkdan sonra tekrar yuvasına dönmüştür. Bundan sonra hayatına Voleybol ile devam edip etmeyeceğni yakında öğreneceğiz. Ecem Çırpan 64 Kilo beser haber ağırlında. Ancak etli vücudu onu daha seksi yapmaktan alıkoymuyor.
 
15 yaşında Türk milli takımı ile voleybol maçına çıkan Ecem Çırpan gelecek vaaden voleybolcu kızlar yarışmasında 1. olmuştu. bsrhaber ckaretina Gamova 2009 2010 yılında transfer oldukdan sonra Ecem'le kıyaslanmıştı.Ecem Çırpan, voleybol benim herşeyim. Beni görenler Garmova benzetiyor. yüzümde parlak onla tanışmayı çok istiyorum demişti. Pasör çaprazı olarak oynayan Ecem 1996 doğumlu olduğu için Voleybolcu ablalarımı üzmek istemem ama ben Neslihan Darnel'i örnek alıyorum demişti. En iyisi ve ben onun izinden gitmek istiyorum demişti.

ETİKETLER
2015 Miss Turkey
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • ReaLite 4 yıl önce Şikayet Et
    Ne Derece Yozlaştığımızı Göstermesi Bakımından En Güzel Örneklerden Sadece Biri...Lafa Geldimide Müslümanız:)Tabi Bu Kızcağız Ve Diğerleri Müslüman Değil Anlamına Gelmez.Zira..Öyle Düşünen Embessillerde Var.Fakat Düzen Müslümanlığı Bu Şekilde Yozlaştırıyor.Herkes İstediği Gibi Yaşasın Düşünceside Bu Yüzden Samimiyetsizlik İhtiva Eder Sadece...
    Cevapla
  • YasinBaba 4 yıl önce Şikayet Et
    bu 96 doğumlu kızlar nezaman buyudu be, yaşlandık yahu
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Can Dündar’dan Volkswagen’e skandal çağrı
Beşiktaş'ta istifa depremi!