Camide polis müdürünün önünde saf tutunca yakalandı!

Amasya'da cezaevi firarisi 38 yaşındaki Atilla K., cuma namazında arkasında saf tutan Asayiş Şube Müdürü Harun Şahin tarafından tanınınca cami çıkışında yakalanarak, gözaltına alındı.

Camide polis müdürünün önünde saf tutunca yakalandı!
Camide polis müdürünün önünde saf tutunca yakalandı!
GİRİŞ 06.04.2019 15:15 GÜNCELLEME 06.04.2019 15:20
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Asayiş Şube Müdürü Harun Şahin, dün cuma namazı kılmak için 55 Evler Mahallesi Hacı Tevfik Efendi Camii'ne gitti. Müdür Şahin, arkasında saf tuttuğu kişinin 14 ayrı suçtan poliste kaydı bulunan ve yarı açık cezaevinden firar eden Atilla K. olduğunu fark etti. Camideki polis memurlarını uyardı. Bunun üzerine cami çıkışında önlem alan polisler, Atilla K.'yı yakaladı.

 

 

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Atilla K., tutuklanarak cezaevine konuldu.

YAZDIR
YORUMLAR 10
 • Ali 6 ay önce Şikayet Et
  Adamcagız borcunu ödeyemedigi için cezaevinde,,Allah yardımcısı olsun inşaallah.
  Cevapla
 • ÎMAN SAMÎMÎYET 6 ay önce Şikayet Et
  Adamcağız Yinede Înançlı ve Îmanlı biriymiş.HER insan hata yapabilir,suç isleyebilir önemli olan KALPTEN pişman olup tövbe etmektir.Yüce ALLAH tövbe edenleri sever.Müdür Namazı bırakıp polislere habermi vermiş.CAMÎ ve Mescitler sadece Namaz,Îbadet ve Zikir yapma yeridir.
  Cevapla
 • Zübük 6 ay önce Şikayet Et
  Neyin kafası bu sizdeki, adamın suç işlediği olay ve kişileri bilmeden atıp tutuyorsunuz, size zarar vermiş olsa idi yine aynı şeyleri dermiydiniz ??
  Cevapla
 • selman 6 ay önce Şikayet Et
  demekki bu adamın namaz kılması, en azından o günki cuma namazını kılması kendi açısından hayırlı değilmiş. adam şimdi yattığı süre boyunca keşke namaz kılmasaydım diyerek başını duvarlara vurur, kim bilir belkide çıktığında da namaza tövbe eder. keşke cami çıkışı değilde takip edilerek ilerde biryerde yakalansaydı, namaz yüzünden yakaladığı için islam düşmanı olabilir ileriki yıllarda.
  Cevapla
 • Eren 6 ay önce Şikayet Et
  Yakalanmış olması hayırlı olmuştur belki neticede kaçak Namaz kılarken yakalandığından keşke kılmasaydım diye başını duvara vurursa onun imanının zayıflığını gösterir Bu şekilde yorumlayan kişide kendini imanını kontrol etsin Allah muhafaza
  Cevapla
 • Samsunlu 6 ay önce Şikayet Et
  Eksiklik dinde değil insanların kendinde.sen nefsine hoş gelmeyen bir şeyle karşılaşınca islam düşmanımı olacaksın. Yaptığın hataların suçunu neşen dine havale ediyorsunuz.Allah sizi ıslah eylesin
  Cevapla
 • umman 6 ay önce Şikayet Et
  sen o durumda olsan o zaman hemen suçu dine atacaksın vay be neymiş namaza belki de tevbe edermiş
  Cevapla
 • Mehmet57 6 ay önce Şikayet Et
  Adam tövbe etmiş müdürüm ne güzel işte dokunmasaydın keşke
  Cevapla
 • vatandaş 6 ay önce Şikayet Et
  tövbekarolman yetmezcezanı tamamla
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kredi çekecekler dikkat! Faizlerde yeni indirim geliyor
Almanya'dan yeni 'Suriye' önerisi