Elimi Bırakma 44.bölüm fragmanı duyuruldu mu? Yeni sezon ne zaman TRT1'de?

Elimi Bırakma 43.son bölüm sezon finalinde; En değerli varlığı Cansu'nun yaşamını yitirmesinin tek suçlusunun Azra olduğunu düşünen Sumru, kin ve intikam duygusuyla dolup taşarak yaşananların acısını çıkarmak için silahına sarıldı. Elimi Bırakma son bölümde; Nihayet beraberliklerini evlilikle taçlandıran Azra-Cenk ikilisi görkemli bir düğün töreniyle etrafına ışıl ışıl mutluluk saçarken her ikisinin de başını aynı anda sonu ölüme giden bir felaket sardı. Elimi Bırakma 44.bölüm fragmanı ekranda mı?

GİRİŞ 16.06.2019 14:38 GÜNCELLEME 16.06.2019 14:38

TRT1 ekranlarında 2 Haziran Pazar tarihinde yayınlanan Elimi Bırakma 43.son bölüm sezon finalinde; Geçirdikleri bütün acı günleri bin bir güçlükle de olsa geride bırakmayı başaran Azra ve Cenk, tüm engellere ve sorunlara rağmen ilişkilerini bu noktaya getirebilmenin mükafatı olarak hayatlarını birleştirerek sıcacık bir yuva kurma kararı aldılar. Elimi Bırakma son bölümde; Kızı Cansu'nun son nefesini vermesiyle yaşama amacını ve tüm umutları da elinden kayıp giden Sumru, yaşadıklarının etkisini aradan uzun bir zaman geçse de üzerinden bir türlü atamadığı gibi hiç sağlıklı olmayan düşüncelere kapılarak Azra için ölümcül bir tehdit unsuru oluşturmaya başladı. Azra ve Cenk ise en başından beridir tam da hayalini kurdukları gibi masalları aratmayacak bir düğünle sonsuz beraberliğe adım atarken, kızının ruhunu teslim etmesine sebep olan kişinin Azra olduğunu düşünerek ona bedel ödetmek için düğün yerini basmasının ardından Elimi Bırakma 44.bölüm fragmanı bekleniyor. Düğün esnasında ufak bir işi çıkan Cenk, Melis-Mert'le birlikte aracında seyir halindeyken bir anlık dikkatsizlik sonucu karşı taraftan gelen başka bir aracın kendilerine çarpması üzerine ölümle burun buruna gelmelerinin akabinde Elimi Bırakma 44.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Öte yandan gözünü kan bürüyen Sumru tüm gemileri yakarak kızının hayatının kaybetmesinin hıncını çıkarmak için düğün yerinde namlusunu Azra'ya doğrulturken, Azra ise engellemeye çalıştığı esnada yanlışlıkla onu vurup katil olma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasının sahne olduğu diziye dair tüm gelişmeler...

 

 

ELİMİ BIRAKMA 44.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

TRT 1 ekranlarında çok geniş ölçüde seyircinin pür dikkat kesilerek yakın takip altına aldığı kaliteli yapımlardan Elimi Bırakma 44.bölüm fragmanı şu an için henüz yayınlanmadı. Aynı zamanda Elimi Bırakma yeni sezon yayın tarihi konusunda da şimdilik herhangi bir açıklama gerçekleştirilmedi.

 

 

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Elimi Bırakma son bölüm sezon finalinde; Cansu'nun ölümü üzerinden aylar geçmiştir. Cenk ve Azra yaşadıkları olayların etkisi altından yavaş yavaş kurtulmaktadır. Sumru, Cansu'nun ölümünün ardından bir hastaneye yatırılmıştır. Azra ve Cenk'in evleneceğini duyan Sumru hastaneden kaçmaya karar verir. Cansu'nun ölümünün ardından bütün kin ve nefretini Azra'ya yönelten Sumru, düğünü engellemeye çalışacaktır.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Araç sahipleri dikkat! Benzin ve mazotla ilgili çok önemli karar
18 Temmuz Günün Önemli Gelişmeleri