Kaderimin Oyunu oyuncuları kimdir? Kaderimin Oyunu uyarlama mı? Son bölüm...

Star Tv'de başlayacak olan Kaderimin oyunun oyuncu kadrosu oldukça büyük merak ve heyecan uyandırdı. Başrolünde Hercai dizisinin Miran'ı Akın Akınözü ve Kuzey Güney dizisinin Cemre'si Öykü Karayel'in bulunduğu dizinin konusu da oldukça dikkat çekici. Peki Kaderimin Oyunu dizisi ne zaman? KAderimin Oyunu oyuncuları kimdir? İşte diziye ilişkin tüm detaylar...

Kaderimin Oyunu oyuncuları kimdir? Kaderimin Oyunu uyarlama mı? Son bölüm...
Kaderimin Oyunu oyuncuları kimdir? Kaderimin Oyunu uyarlama mı? Son bölüm...
GİRİŞ 21.01.2022 17:08 GÜNCELLEME 21.01.2022 17:08

Star TV ekranında yeni başlayan dizi Kaderimin Oyunu yayınlanan ilk tanıtımından itibaren seyirciyi heyecanlandırmayı başardı. Kaderimin Oyunu dizisi oldukça kuvvetli bir oyuncu kadrosuna sahip. En son Hercai dizisinde boy gösteren oyuncu Akın Akınözü ve Kuzey Günbey dizisi ile oyunculuk performansını sergileyen Öykü Karayel'in başrolünde olduğu dizide Sarp Apak ve Meriç Aral gibi iddialı oyuncular da yer almaktadır. 

NGM Medya'nın yapımını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturmaktadır. Senaryosunu Nazlı Heptürk'ün yazdığı Kaderimin Oyunu daha şimdiden  izleyicilerin dikkatini üzerine çekti. Dizi 2021-2022 döneminde yayına devam edecek. 

KADERİMİN OYUNU KONUSU NE?

Nergis 2 çocuk sahibi bir annedir. Babasız çocuklarını büyütmek zorunda olan Nergis'in Amasya'da geçe hikayesi sonradan İstanbul'da devam edecektir. Çocukları konusunda oldukça hassas olan anne Nergis'in zorlu yaşam mücadelesi ve hayat savaşı, dizinin ana konusudur. 

UYARLAMA MI?

Kaderimin Oyunu dizisinin bir uyarlama olmadığı bilinmektedir. 

KADERİMİN OYUNU NE ZAMAN?

Star TV ekranında seyirci ile buluşacak olan dizi Kaderimin Oyunu'nun ilk bölümü 3 Aralık Cuma günü akşamı yayınlandı. Dizi her hafta Cuma günü seyirci ile buluşmaya devam ediyor. 

Sana Söz dizisi oyuncuları kimdir? Sana Söz konusu nedir? Sana Söz oyuncuları gerçek ismi... Sana Söz dizisi oyuncuları kimdir? Sana Söz konusu nedir? Sana Söz oyuncuları gerçek ismi...

KADERİMİN OYUNU OYUNCU KADROSU

Yepyeni bir konu ile piyasaya  giriş yapan dizi Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosu şöyle... 

ÖYKÜ KARAYEL (NERGİS)

Öykü Karayel, yeni başlayan dizide Nergis karakterini canlandırmaktadır. 

AKIN AKINÖZÜ

Akın Akınözü de Öykü Karayel ile başrolü paylaşmaktadır. 

SARP APAK (MAHİR)

Oyuncu Sarp apak da başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Apak, dizide Mahir karakterini oynamaktadır. 

MERİÇ ARAL

Meriç Aral da, iddialı dizinin öne çıkan isimlerinden biri. 

ESRA DERMANCIOĞLU 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL