Merve Aslan’ın öldürülmesiyle ilgili azmettirici Orhan Vatansever gözaltına alındı

Diyarbakır’da erkek kardeşi Mustafa Aslan (21) tarafından silahla vurulan Merve Aslan(24)’ın öldürülmesinde azmettirici olan eski sevgilisi Orhan Vatansever, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde yakalandıktan sonra Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Merve Aslan’ın öldürülmesiyle ilgili azmettirici Orhan Vatansever gözaltına alındı
Merve Aslan’ın öldürülmesiyle ilgili azmettirici Orhan Vatansever gözaltına alındı
GİRİŞ 24.10.2020 13:31 GÜNCELLEME 24.10.2020 13:31
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

21 Ekim tarihinde Adıyaman’dan Diyarbakır’a gelerek ablası Merve Aslan’ı 4 kurşunla öldüren ve daha sonra yakalanan Mustafa Aslan’ın ablasını öldürmesi için azmettiren kişinin Merve Aslan’ın eski sevgilisi Orhan Vatansever (35) olduğu ortaya çıktı. Daha önce de 2 kez sevgilisi Merve Aslan’ı darp eden ve bu sebeple hakkında işlem başlatılarak uzaklaştırma kararı alınan Orhan Vatansever’in, ayrıldığı sevgilisi Merve Aslan’ın uygunsuz fotoğraflarını ailesine gönderdiği ve kardeşi Mustafa’yı ablasını öldürmesi için tahrik ettiği ortaya çıktı.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından alınan karar doğrultusunda Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bir evde gözaltına alınan Orhan Vatansever, emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul’a sevk edildi. Burada Diyarbakır’dan gelen polis ekiplerine teslim edilen Orhan Vatansever, uçakla Diyarbakır’a gönderildi.
 

ETİKETLER
cinayet
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Dervaz 4 hafta önce Şikayet Et
    Kısas sıkın kafasina hakettigi ceza bu
    Cevapla
  • ZaZaKi 4 hafta önce Şikayet Et
    idam şart artık... o kıza yaşamayı çok görenlerde yaşamamalı...
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Bakan Koca duyurdu: Kadrolar belli oldu 12 bin personel alınacak
Aliyev gönülleri fethetti! Ermenistan'a ders niteliğinde...