CHP ve FETÖ bu sefer de RTÜK Başkanı'nı hedef aldı!

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, CHP ve FETÖ eliyle yapılmak istenen karalama kampanyasına sert bir şekilde cevap verdi ve Twitter hesabından "Etik ilkeleri savunacaksınız, dürüstlükten bahsedeceksiniz ama koca bir yalanın ipine sarılarak daha büyük bir yalanı paylaşacaksınız. Yazık!" paylaşımında bulundu.

CHP ve FETÖ bu sefer de RTÜK Başkanı'nı hedef aldı!
CHP ve FETÖ bu sefer de RTÜK Başkanı'nı hedef aldı!
GİRİŞ 24.10.2019 16:26 GÜNCELLEME 24.10.2019 17:53
Bu Habere 19 Yorum Yapılmış

Son dönemlerde FETÖ ile ana muhalefet partisi CHP'nin kullandıkları dil ve argümanlar neredeyse aynı olması dikkat çekiyor. Hatta bu tespiti CHP’li siyasetçi Yılmaz Ateş, CNN Türk ekranlarında “CHP, FETÖ’ye teslim oldu” diyerek de ortaya koymuştu.

 

FETÖ’nün, bilhassa toplumun hassas noktalarını bilerek, çoğu hayal mahsulü yalan-yanlış haberlerle sosyal medyadan verdikleri mesajlar dikkat çekiyor. İşin ilginç yanıysa aynı dili muhalif siyasetçiler, medya organları ve STK’ları da kullanıyor olması...


RTÜK BAŞKANI'NI HEDEF ALDILAR

Bunun son örneği olarak,  geçtiğimiz günlerde eski RTÜK Üyesi CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, düzenlediği basın toplantısında RTÜK Başkanı’nın 60 bin lira maaş aldığını iddia etmesiydi. Öztunç, daha da ileri giderek Başkan Ebubekir Şahin’in kendisine ‘küçük reis’ dedittiğini iddia etmişti.

FETÖ DEVREYE GİRDİ

Öztunç'un asılsız iddialarını FETÖ’nün tüm yayın organları aynı anda paylaşarak karalama kampanyasına destek olması dikkatlerden kaçmamıştı.ŞAHİN'DEN SERT CEVAP

Öztunç'un FETÖ'ye de malzeme veren iddialarına RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den sert cevap geldi. Şahin, kişisel Twitter hesabından, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın iftira cümlelerini de etiketleyerek  “Etik ilkeleri savunacaksınız, dürüstlükten bahsedeceksiniz ama koca bir yalanın ipine sarılarak daha büyük bir yalanı paylaşacaksınız. Yazık! Kendime hiç küçük reis dedirtmedim, bu kimin kompleksidir bilmem. Kendileri bilir maaşım bu yalanın yanından bile  geçmez ama çok şükür derim.” paylaşımını yaptı.

 

 

ETİKETLER
ebubekir şahin
YAZDIR
YORUMLAR 19
 • Ali 11 ay önce Şikayet Et
  Allah chp yı bu millete tarihin çöp tenekesine atmayı nasip etsin
  Cevapla
 • fatih 11 ay önce Şikayet Et
  rtük içkiyi sansürlememeli, ufak tefek argolara engel koymamalı. tv çocuklar için değildir. çocuklar izlemesin. 12den sonra çıkan programlarda bari bu kadar sıkı denetim olmamalı. halk çok baskı hissediyor böyle olunca üstünde. ama o kim kime dumduma olduğu belli olmayan dizilerin kaldırılması gerek. başka konu yok sanki. asıl ahlaksızlık dizilerdeki kimin kiminle sevgili belli olmayan sahneler.
  Cevapla
 • KAÇKARLI 11 ay önce Şikayet Et
  Sn.Ebubekir Şahin Beyi yakinen bilir ve tanırım. Gerçekten çok dürüst, kul hakkına azami itina gösteren ve de vazife adamı bir şahsiyettir. İşinin hakkını tam manasıyla hakkıyla verir. İç-dış hain mihrakların ülkemizde ki uzantıları aracılığıyla vatansever Sn.Şahin'e saldırmalarını ben deniz bir zamanlar Sn.Mit Müsteşarımıza saldıranlarla aynı grubun ve şahsiyetlerin olduğunu düşünmekteyim.Osman KARAHAN
  Cevapla
 • Fehmi 11 ay önce Şikayet Et
  Terör çökünce CHP nın siyasi malzemesi bitmiş oluyor.
  Cevapla
 • Yozgatlı Fetih 1453 11 ay önce Şikayet Et
  Alçaklıkta sınır tanımayanlar ne kadar alçalabiliyor hergün yaşayıp görüyoruz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Fransa yalnızlaştı!
Son dakika: Bakan Koca'dan yüz yüze eğitim ile ilgili net mesaj!