İlkler şehri Uşak’ın gelenekleri Bahar Kapıda’da

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler, "Bahar Kapıda" programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta ‘İlkler Şehri’ Uşak’tan evlere konuk olacak.

İlkler şehri Uşak’ın gelenekleri Bahar Kapıda’da
İlkler şehri Uşak’ın gelenekleri Bahar Kapıda’da
GİRİŞ 30.09.2022 16:08 GÜNCELLEME 30.09.2022 16:08

Anadolu insanının samimiyeti, Türkiye’nin cennet köşeleri, birbirinden ilginç yaşam hikayeleri Bahar Gelir’in içten sunumuyla Bahar Kapıda’da izleyici karşısına çıkıyor. Bahar Kapıda ekibi bu hafta Uşak’tan renkli görüntülerle ekrandaki yerini alacak. Bahar Kapıda ekibi ilk olarak ata sporu olarak bilinen cirit müsabakasına katıldı. Bahar Gelir, bu sporun Uşak için önemini öğrendikten sonra cirit atmayı denedi. Bahar Kapıda ekibi daha sonra Uşak halk oyunları ekibini ziyaret etti. Halk oyunları ekibinin gösterilerini izleyen Gelir, gösteriden sonra dansçılarla sohbet etti.

Bahar Kapıda ekibi son olarak Uşaklı kadınlarla buluşup Uşak’ın özel yemeklerini denedi. Uşak’ın meşhur tarhanasının püf noktalarını öğrenen Bahar Gelir, kadınlarla birlikte samimi bir sohbete imza attı.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ ile Cumartesi ve Pazar 21:15’te Kanal 7’de… 

Melike Kayabaşı Haber7.com - Kurumsal İletişim Sorumlusu
Haber 7 - Melike Kayabaşı
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Almanya'dan savaşı körükleyecek karar! Patriot gönderecekler
Teleferik faciasının yaşandığı tesisle ilgili Böcek’i terletecek rapor: 5 yılda 0 ilerleme