Damadı yaşadığı zor durumdan kurtarabilir misin? Gelinin kaybolan yüzüğünü 7 saniyede bulun

Gelinin yüzüğünün takılacağı sahnede damatta garip bir telaş var. Evet, damat gelinin yüzüğünü kaybetmiş! Ortalık daha fazla karışmadan gelinin kaybolan yüzüğünü bularak damada yardım edebilecek misin, hadi görelim!

Damadı yaşadığı zor durumdan kurtarabilir misin? Gelinin kaybolan yüzüğünü 7 saniyede bulun
Damadı yaşadığı zor durumdan kurtarabilir misin? Gelinin kaybolan yüzüğünü 7 saniyede bulun
GİRİŞ 02.02.2024 08:57 GÜNCELLEME 02.02.2024 09:57
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Gelinin kaybolan yüzüğünü bulmanız için hazırlanan bu zekâ testi, gözlem yeteneklerinizi test ederek görsel algınızı yönetmeye çalışır. Bu tarz testler IQ seviyenizi belirlemede de oldukça etkilidir. Çünkü görsel algı birçok yeteneğinizin aktif olarak çalışmasını ister.

Görsel algının kullanılması için tasarlanan testlerde konsantrasyon, kısa süreli hafıza, istenileni arama ve bulma yeteneği gibi birçok bilişsel beceriler kullanılır. Bu tür bilişsel yeteneklerin aktif olarak kullanılması, IQ seviyesi üzerinde büyük bir etki yaratır.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda düzenli olarak zekâ testleri çözen kişilerin çözmeyen kişilere oranla daha dikkatli ve görsel işleme becerileri açısından üstün olduğu kanıtlanmıştır. Peki, sizde gözlem becerilerinizi test etmeye ne dersiniz?

Resimde diğerlerinden farklı olan emojiyi 20 saniye içerisinde bulabilir misiniz? Tuhaf olanı sadece iyi bir dedektif bulabilir!Resimde diğerlerinden farklı olan emojiyi 20 saniye içerisinde bulabilir misiniz? Tuhaf olanı sadece iyi bir dedektif bulabilir!

Cevabınız evetse o zaman hadi resimdeki gelinin kaybolan yüzüğünü bulalım!

DAMADI BU DURUMDAN KURTAR: GELİNİN KAYBOLAN YÜZÜĞÜNÜ BUL

Damadı yaşadığı zor durumdan kurtarabilir misin? Gelinin kaybolan yüzüğünü 7 saniyede bulun

Yukarıdaki görselde bir düğüne ait fotoğraf var ve sizce de bu düğünde bir şeyler ters gidiyor gibi değil mi? Yüzüklerin takılması gereken bir anda damat gelinin yüzüğünü nereye koyduğunu hatırlamıyor hatta belki kaybetmiş bile olabilir. Bu durumdan onu kurtarmaya yardımcı olmak istemez misiniz?

Daha fazla ortalık karışmadan hadi hep birlikte damada yardımcı olalım. Sizden gelinin kaybolan yüzüğünü bulmanızı istiyoruz. Ancak bunun için sadece 7 saniye süreniz var. Gelin bir şeylerin ters gittiğini anlamadan hızlıca sorunu ortadan kaldıralım.

Matematik becerinizi gösterin #4: Bu basit matematik problemini 10 saniyede çözün ve içinizdeki Newton’u ortaya çıkarın!Matematik becerinizi gösterin #4: Bu basit matematik problemini 10 saniyede çözün ve içinizdeki Newton’u ortaya çıkarın!

Evet, süre şimdi başladı! Hadi gelinin kaybolan yüzüğünü bularak damada yardımcı olalım!

Damadı yaşadığı zor durumdan kurtarabilir misin? Gelinin kaybolan yüzüğünü 7 saniyede bulun

Gelinin kaybolan yüzüğünü bulmak için size verilen süre 7 saniye. 7 saniyede yüzüğü bulabilirseniz, gözlem konusunda usta olduğunuzu ve keskin gözlere sahip olduğunuzu söylememize gerek bile yok. Hızlı düşünen ve dedektiflik becerileri oldukça yüksek olduğunuzu kanıtlamanın tam zamanı!

Damat telaş içinde yüzüğü ararken imdadına sizin gibi usta bir gözlemci yetiştiği için aslında çok şanslı. Süre bitiyor. Peki, yüzüğün yerini bulabildiniz mi? Olayların karıştığı bu düğün görselinde küçük ayrıntıları asla gözden kaçırmamanız gerekir.

Keskin gözlerinizi ve zekâ testlerinde ustalığınızı kanıtlama fırsatı: İki görsel arasındaki 5 farkı 10 saniyede bulabilir misiniz?Keskin gözlerinizi ve zekâ testlerinde ustalığınızı kanıtlama fırsatı: İki görsel arasındaki 5 farkı 10 saniyede bulabilir misiniz?

Evet, süre bitti. Gelinin kaybolan yüzüğünü bulabildiniz mi?

HERKES SAKİN OLSUN: ARANAN YÜZÜK BULUNDU

Gelinin kaybolan yüzüğünü bulmanız için hazırlanan zekâ testinde sona geldik. Sanırım yüzüğün yerini keşfettiniz ve bu sorununda üstesinden geldiniz! Peki, gelinin kaybolan yüzüğü neredeydi?

İşte gelinin kaybolan yüzüğünün yeri;

Damadı yaşadığı zor durumdan kurtarabilir misin? Gelinin kaybolan yüzüğünü 7 saniyede bulun

Peki, siz gelinin kaybolan yüzüğünü bulabildiniz mi yoksa bu karmaşada halen daha yüzüğü mü arıyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

İlginizi çekebilir;

Optik yanılsama testi: İnsanların sadece %2’si fotoğrafın içine gizlenmiş kurbağayı 8 saniyede fark edebilir!Optik yanılsama testi: İnsanların sadece %2’si fotoğrafın içine gizlenmiş kurbağayı 8 saniyede fark edebilir!

Akıllara durgunluk veren zekâ testi: Nilüfer yaprakları arasına gizlenmiş kaplumbağayı 5 saniye içinde bulun!Akıllara durgunluk veren zekâ testi: Nilüfer yaprakları arasına gizlenmiş kaplumbağayı 5 saniye içinde bulun!

Sadece şahin gözler görsel içerisine saklanmış arabayı 8 saniyede tespit edebilir!Sadece şahin gözler görsel içerisine saklanmış arabayı 8 saniyede tespit edebilir!

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 5
 • TATAR RIZA 3 ay önce Şikayet Et
  2 gün sonra buldum
  Cevapla
 • Ejder 3 ay önce Şikayet Et
  1 sn
  Cevapla
 • mert 3 ay önce Şikayet Et
  buldum!!! 5 saniyede.nikah memuru çok mutlu.
  Cevapla
 • Oğuz 3 ay önce Şikayet Et
  Adamın cebine koysalardı bari
  Cevapla
 • Nevzat 3 ay önce Şikayet Et
  O yüzüğün ne işi var orda
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Bir tarafta Mersin Üniversitesi, diğer tarafta Harvard Üniversitesi!
El Etreby: Türkiye'de yatırım her zaman cazip