Tunceli'de dev yılan öldürüldü! FOTOĞRAFLI

Tunceli'de yakalanan yılan, görenleri hayrete düşürdü. Çobana saldıran yılan taşlarla öldürüldü.

Tunceli'de dev yılan öldürüldü! FOTOĞRAFLI
Tunceli'de dev yılan öldürüldü! FOTOĞRAFLI
GİRİŞ 08.06.2010 19:51 GÜNCELLEME 08.06.2010 19:51

Tunceli il merkezine bağlı Baylık köyü Velikan mezrasında Deniz Ertürk adlı çobana saldıran yaklaşık 2.5 metre boyundaki yılan görenleri şaşırttı.

Olayayı anlatan Ertürk, "Hayvanları otlatırken, otları bize doğru yara yara gelen bir hayvan fark ettik. Bize doğru gelince kaçacak yer bulamadığımız için taşlarla vurarak öldürmek zorunda kaldık. Çok korktuk. Daha önce bu büklükte bir yılan görmemiştik" dedi.

Köylüler geçmiş yıllara göre bu yıl, yılanların çok fazla görüldüğünü söylediler.

kullan

ETİKETLER
tunceli yılan
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • harbi adam 8 yıl önce Şikayet Et
  yanıt. aykut bey yorumunuzda ".Dünyanın en vahşi yaratığı insan değil midir." diye yazmışsınız size soruyorum siz bu insan denen yaratıktan değilmisiniz acaba değilseniz nesiniz ?
  Cevapla
 • cabbar sari 8 yıl önce Şikayet Et
  Bende sandim piton. Adam demiski "Hayvanları otlatırken, otları bize doğru yara yara gelen bir hayvan fark ettik. Bize doğru gelince kaçacak yer bulamadığımız için taşlarla vurarak öldürmek zorunda kaldık. Çok korktuk. Daha önce bu büklükte bir yılan görmemiştik" yuh artik ¨ öldürdügünüz hayvana bak adam sopayla kaldirmis, bumu dev yilan , yazik ya birde dersiniz ortaligi fareler basti, basar tabi .
  Cevapla
 • onur bozkurt 8 yıl önce Şikayet Et
  darısı askere silah sıkan teröristlere!. yılandan daha vahşi,bu ülkenin ekmeğini yiyen,bayrağı altında her türlü hainliği yapan terörist hainlerde inşallah böyle olurlar..
  Cevapla
 • AYAYDIN YAKUP 8 yıl önce Şikayet Et
  kamer genç. hayvanları doğal ortamına bırakın .öldürmeyeceksin diyor lar.kamer genci de doğal alanı olan tunceli milli parkına bırakın
  Cevapla
 • orhan yaman 8 yıl önce Şikayet Et
  AMAN BEEE. bende haberin basligina bakinca kamer genc veya camurdaroglu sanmistim :-((
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Şer ittifakı askeri işbirliği için toplanıyor!
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tepelerine bineceğiz!