Türkler hakkında skandal sözler

Fransız Ulusal Cephe’nin lideri Marine Le Pen’in yeğeni Marion, dedesiyle teyzesini aratmadı.

Türkler hakkında skandal sözler
Türkler hakkında skandal sözler
GİRİŞ 20.03.2017 07:06 GÜNCELLEME 20.03.2017 07:18

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Avrupa’da yaşayan Türklere yönelik sözlerine Twitter üzerinden cevap verdi. 

Göçmen ve İslam karşıtı politika yürüten yeğen Le Pen, 2012 yılında partisinden milletvekili seçilerek, ülke tarihinin en genç milletvekili olmuştu.

Fransa’da aşırı sağcı ve Ulusal Cephe’nin (FN) lideri Marine Le Pen’in yeğeni Marion Marechal- Le Pen (27), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Avrupa’da yaşayan Türklere yönelik sözlerine cevap verdi.

AVRUPA'DKAİ TÜRKLERE GİDİN DEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün Eskişehir’deki bir toplu açılış töreninde Avrupa’daki vatandaşlara seslenmiş, “Yaşadığınız yerler artık sizin sılanızdır. Oralara sıkı sahip çıkın. Üç değil beş çocuk yapın. Avrupa’nın geleceği sizsiniz” demişti.

Le Pen, Twitter hesabından söz konusu haberi paylaşarak, “Sevgili Erdoğan, Avrupa’daki Türklerin geleceği, Türkiye’dedir” notunu düştü.

Fransa’da ilk turu gelecek ay yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde birinci çıkması beklenen Marine Le Pen’in yeğeni ve parti kurucusu Jean-Marie Le Pen’in torunu Marion Le Pen, teyzesinden daha muhafazakâr bir figür olarak tanınıyor.

Göçmen ve İslam karşıtı politika yürüten yeğen Le Pen, 2012 yılında partisinden milletvekili seçilerek, ülke tarihinin en genç milletvekili olmuştu.

Le Pen, 2015’te bölgesel seçimlerde aday olduğu Provence- Alpes-Cote d’Azur’da seçimi kaybetmişti.

YAZDIR
YORUMLAR 52
 • Merve 1 yıl önce Şikayet Et
  Kim ne derse desin her şey olacağına varacak en sonunda... Millet konuşsun, son sözü elbette Rabbimiz söyleyecek ve O'nun takdir gördüğü gerçekleşecektir... Sabırlı ve metin olmak lazım...
  Cevapla
 • seko 1 yıl önce Şikayet Et
  evet gurbetçiler dönün artık vatana. avrupayı beğenmeyen dönsün
  Cevapla
 • Gurbetçi 1 yıl önce Şikayet Et
  Avrupalı Türkler mağdur edilecek .sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği bu demeçler Avrupalı Türklerin gelecegini olumsuz yönde etkileyecek .Danışmanlar bu konuyu iyi analiz etmeli ,eğitim ,de önü kesilecek ,iş bulmada önü kesilecek,iş adamların önü kesilecek .İşimiz zorlaşacak mağdur durumda kalacağız ...
  Cevapla
 • Koc haci 1 yıl önce Şikayet Et
  Korkma kardes onun ALLAH hi var.4 milyon ilticaciya bakan bizede bakar .biz avrupa nin ayaklariyiz 5 milyon insan bir fabirikadan atilirsa iflas eder yok olur .biz esek olduktan sonra semer atan cok olur .
  Cevapla
 • tachiwaza 1 yıl önce Şikayet Et
  O zaman Türkiye'nin iç yaşantılarına karışmayın. Karışmayın ki, bizde Avrupaya hakim olmayalım.
  Cevapla
 • Ali Kılıç 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok ta tın ?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
24 Haziran Genel Seçim Sonuçları bekleniyor
Sandığa güller dağıtarak gitti! Milletin kararı...