Türkler hakkında skandal sözler

Fransız Ulusal Cephe’nin lideri Marine Le Pen’in yeğeni Marion, dedesiyle teyzesini aratmadı.

 • GİRİŞ20.03.2017 07:06
 • GÜNCELLEME20.03.2017 07:18
Türkler hakkında skandal sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Avrupa’da yaşayan Türklere yönelik sözlerine Twitter üzerinden cevap verdi. 

Göçmen ve İslam karşıtı politika yürüten yeğen Le Pen, 2012 yılında partisinden milletvekili seçilerek, ülke tarihinin en genç milletvekili olmuştu.

Fransa’da aşırı sağcı ve Ulusal Cephe’nin (FN) lideri Marine Le Pen’in yeğeni Marion Marechal- Le Pen (27), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Avrupa’da yaşayan Türklere yönelik sözlerine cevap verdi.

AVRUPA'DKAİ TÜRKLERE GİDİN DEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün Eskişehir’deki bir toplu açılış töreninde Avrupa’daki vatandaşlara seslenmiş, “Yaşadığınız yerler artık sizin sılanızdır. Oralara sıkı sahip çıkın. Üç değil beş çocuk yapın. Avrupa’nın geleceği sizsiniz” demişti.

Le Pen, Twitter hesabından söz konusu haberi paylaşarak, “Sevgili Erdoğan, Avrupa’daki Türklerin geleceği, Türkiye’dedir” notunu düştü.

Fransa’da ilk turu gelecek ay yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde birinci çıkması beklenen Marine Le Pen’in yeğeni ve parti kurucusu Jean-Marie Le Pen’in torunu Marion Le Pen, teyzesinden daha muhafazakâr bir figür olarak tanınıyor.

Göçmen ve İslam karşıtı politika yürüten yeğen Le Pen, 2012 yılında partisinden milletvekili seçilerek, ülke tarihinin en genç milletvekili olmuştu.

Le Pen, 2015’te bölgesel seçimlerde aday olduğu Provence- Alpes-Cote d’Azur’da seçimi kaybetmişti.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar52

 • Merve 11 ay önce Şikayet Et
  Kim ne derse desin her şey olacağına varacak en sonunda... Millet konuşsun, son sözü elbette Rabbimiz söyleyecek ve O'nun takdir gördüğü gerçekleşecektir... Sabırlı ve metin olmak lazım...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • seko 11 ay önce Şikayet Et
  evet gurbetçiler dönün artık vatana. avrupayı beğenmeyen dönsün
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Gurbetçi 11 ay önce Şikayet Et
  Avrupalı Türkler mağdur edilecek .sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği bu demeçler Avrupalı Türklerin gelecegini olumsuz yönde etkileyecek .Danışmanlar bu konuyu iyi analiz etmeli ,eğitim ,de önü kesilecek ,iş bulmada önü kesilecek,iş adamların önü kesilecek .İşimiz zorlaşacak mağdur durumda kalacağız ...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Koc haci 11 ay önce Şikayet Et
  Korkma kardes onun ALLAH hi var.4 milyon ilticaciya bakan bizede bakar .biz avrupa nin ayaklariyiz 5 milyon insan bir fabirikadan atilirsa iflas eder yok olur .biz esek olduktan sonra semer atan cok olur .
  Toplam 1 beğeni
 • tachiwaza 11 ay önce Şikayet Et
  O zaman Türkiye'nin iç yaşantılarına karışmayın. Karışmayın ki, bizde Avrupaya hakim olmayalım.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Ali Kılıç 11 ay önce Şikayet Et
  Çok ta tın ?
  Cevapla Toplam 5 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat