Mehmet Şimşek'ten önemli vize açıklaması

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ABD ile yaşanan vize krizini değerlendirdi. Şimşek, krizin yakın zamanda aşılacağını söyledi.

Mehmet Şimşek'ten önemli vize açıklaması
Mehmet Şimşek'ten önemli vize açıklaması
GİRİŞ 12.10.2017 00:01 GÜNCELLEME 12.10.2017 09:38

ABD'de konuşan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, vize krizine ilişkin "Vize sorunu geçici bir sorun ve kısa zamanda sona erdirileceğini umuyorum. Birbirimizi iyi anlamalıyız, iyi ilişki kurmalıyız. Bunları yaparsak bütün sorunlar çözülür. Türkiye keyfi tutuklama yapmıyor, hukuk sistemi çalışıyor" ifadelerini kullandı.

 

 

ETİKETLER
mehmet şimşek
YAZDIR
YORUMLAR 12
 • siyasi birisi 9 ay önce Şikayet Et
  bu tutuklamaların ucu CON BASa kadar gideceği için korumaya alıyorlar akılları sıra
  Cevapla
 • Fikret ırmak 9 ay önce Şikayet Et
  Konsoloslukta bulunan herkesin kafasına çuval geçirip tutuklamak için daha ne bekliyorsunuz tüm şartlar oluşmuş adamlar alanen hükümeti yıkıp ülkeyi bölmeye çalışıyor ve türkiye düşanı terör örgütlerine silah saglıyorlar artık yalaka söylemleri bırakıp adam gibi dik durma zamanıdır kendinize gelin artık ve gerekeni yapın
  Cevapla
 • Muhammet 9 ay önce Şikayet Et
  ABD'ye vize verilmemesi kararı çok yerinde bir karardır. Bunun sonsuza kadar böyle kalmasını istiyoruz. Vatan hainleri ve ajanlar ülkemize girip çıkamıyor şuanda. Bundan daha güzel bir şey olamaz. İncirlik ve diğer üslerimizden de yabancı askerleri kovabilirsek bizden iyi yok.
  Cevapla
 • AKINCILAR 9 ay önce Şikayet Et
  Sakın böyle bir hata yapmayın kafamız rahat şu incirliktende kurtulsak o zaman değme keyfimize gitsin gitmişken bu incirlik meselesini masaya koy o zaman bizi affedin diye yalvarırlar.
  Cevapla
 • Koçyazılı 9 ay önce Şikayet Et
  Ülkede ayrı, amerikada ayrı konuşmayın. Nerdeyse özür dileyecekler yaa. Ayıp ayıpp
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Alpay Özalan'dan eleştirilere yanıt!
Kredi kartı kullananlar dikkat! Çok önemli uyarı