Maduro'ya darbe girişimine Instagram desteği

ABD'nin Venezuela'da darbe girişimine Instagram'dan da destek geldi. Instagram, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun kişisel hesabındaki onay ibaresini kaldırdı.

Maduro'ya darbe girişimine Instagram desteği
Maduro'ya darbe girişimine Instagram desteği
GİRİŞ 24.01.2019 06:21 GÜNCELLEME 24.01.2019 06:21
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

ABD'nin Venezuela'da darbe girişimine bir destek de Instagram'dan geldi.

Sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması Instagram, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun 485 bin takipçili hesabındaki onaylı hesap anlamına gelen 'mavi tik'ini kaldırdı.

ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido'yu ülkenin "geçici devlet başkanı" olarak tanıdığını açıkladı.

ABD'nin bu kararına Kanada, Brezilya, Paraguay, Kolombiya, Peru, Ekvador, Costa Rika, Şili ve Arjantin destek verdi.

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ülkedeki tek başkanın kendisi olduğunu belirterek ABD ile tüm diplomatik ilişkileri kestiğini ve ABD'li diplomatlara ülkeyi terk etmeleri için 72 saat verdi.

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • tamirci 6 ay önce Şikayet Et
  bence türkiyede instagram ve twiter yasaklanmalı nerde bir sıkıntı var amerika çöreklenicek ilk twiter instagram bu işe eş atıyor
  Cevapla
 • doğan 6 ay önce Şikayet Et
  Demokrasi yalancısı Avrupa ve Abd. Kirli emelleri için masum ve ticari gibi gibi görünüp tüm hayatımıza girmiş enstrumanlarını bile kullanıyor.Daha fazlasıyla da kullanacaktır.
  Cevapla
 • oku yorum 6 ay önce Şikayet Et
  Hepsi kime ve neye hizmet ettiklerini ifşa ettiler. Çok şükür bugüne kadar ne facebook ne twitter ne instagram ne de vs. hesabım olmadı olmayacak ta...
  Cevapla
DİĞER HABERLER
FP: Erdoğan Washington'ı parmağında oynatıyor!
MİT tespit etti, emniyet kıskıvrak yakaladı!