Hüseyin Başaran kimdir? Hangi şirketlerin sahibidir? Eşi ve çocukları...

Kızı Mina Başaran'ı uçak kazasında kaybeden ünlü iş adamı Hüseyin Başaran kimdir? Başaran Holding'in sahibi olan Hüseyin Başaran'ın hangi şirketlerin sahibi? İşte Hüseyin Başaran'ın biyografisi eşi ve çocukları...

Hüseyin Başaran kimdir? Hangi şirketlerin sahibidir? Eşi ve çocukları...
Hüseyin Başaran kimdir? Hangi şirketlerin sahibidir? Eşi ve çocukları...
GİRİŞ 17.03.2018 12:40 GÜNCELLEME 17.03.2018 12:43

11 Mart 2018 tarihinde kızı Mina Başaran'ı uçak kazasında kaybeden Başaran Holding'in sahibi Hüseyin Başaran kimdir? 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding, şuan üçüncü kuşak temsilcisi olan Hüseyin Başaran aslen nerelidir? Bir dönem Trabzonspor Asbaşkanlığı yapan Hüseyin Başaran'in biyografisi ve tüm şirketleri...

HÜSEYİN BAŞARAN KİMDİR?

 

 

Aslen Trabzonlu olan ünlü iş adamı Hüseyin Başaran 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding'in üçüncü kuşak temsilcisidir. Bir süre önce SporToto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor Asbaşkanlığı yapan Hüseyin Başaran evli ve 2 evlat sahibidir.

İlk etapta fındık ticareti ile faaliyetine başlayan Başaran Entegre, kısa sürede Türkiye’nin önde gelen entegre fındık işleme tesisine sahip olmuştur.

hüseyin-başaran-mina-başaran

Şimdilerde Gıda sektörünün yanı sıra Yatçılık, Finans, İnşaat, Turizm, Havacılık, Çimento ve Enerji olmak üzere farklı sektörlere de yatırımlarına devam eden Başaran Holding, Hüseyin Başaran’ın Başkanlığında; Ramada Resort Bodrum ve Ramada Plaza Trabzon ile turizm yatırımları gerçekleştirmiştir.

Mina Başaran kimdir? Kim kızı ve kaç yaşındadır? 

2013 senesinde Başaran Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olan kızı Mina Başaran'ı 11 Mart 2018 tarihinde şirketine bağlı olan C-TRB Challenger 604 adlı özel uçağın düşmesi sonucu hayatını kaybetmiştir.

Geçtiğimiz Ekim ayında nişanlanan kızı Mina Başaran 14 Nisan 2018 tarihinde Metprint Baskı Sistemleri'nin sahibi Murat Gezer ile evlenecekti.

YORUMLAR 10
 • Katre 5 ay önce Şikayet Et
  Allah ım ülkemizin bütün gençlerini koru
  Cevapla
 • Nur 5 ay önce Şikayet Et
  Allah sabırlar versin
  Cevapla
 • farhad mohebbi 5 ay önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin
  Cevapla
 • Ayşegül 5 ay önce Şikayet Et
  Elim bir olay, ALLAH babasına sabırlar versin...
  Cevapla
 • Ofli 5 ay önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin. Bakalım ecel bizi nerede yakalayacak?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
AK Parti startı verdi! Öncelik o illerde
Erdoğan'ın bayram mesajında dikkat çeken ayrıntı!