2018 Artvin seçim sonuçları açıklandı! İlçe ilçe sonuçlar...

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 24 Haziran erken seçimi sonuçları anlık olarak takip edebilirsiniz. Artvin seçim sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için haberimizin detayını inceleyebilirsiniz. Peki 2018 seçimlerinde Artvin'de hangi parti önde? İşte YSK canlı seçim sonuç sayfası...

2018 Artvin seçim sonuçları açıklandı! İlçe ilçe sonuçlar...
2018 Artvin seçim sonuçları açıklandı! İlçe ilçe sonuçlar...
GİRİŞ 26.06.2018 10:04 GÜNCELLEME 26.06.2018 10:04

24 Haziran 2018 tarihi itibariyle Yüksek Seçim Kurulu yani YSK tarafından yapılan seçim tüm Türkiye için büyük önem arz ediyor. Milyonlarca insan için bu önemli seçim sonuçları ise büyük merak konusu oluyor. Peki 24 Haziran Artvin  seçim sonuçlarına göre hangi parti şuan için önde gözüküyor. Artvin'de Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Cumhur İttifakı olarak ne kadar oy aldı? Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Saadet Partisi ve İyi Parti Millet İttifakı oy oranı belli mi? Oy kullanım işlemlerinin tamamlanması ve YSK tarafından resmi olarak sandıkların açılması ile birlikte 2018 Artvin seçim sonuçlarını haberimizin detayından anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

ARTVİN SEÇİM SONUÇLARI TIKLA

 

Artvin'in Ardanuç, Arhavi, Artvin Merkez, Borçka, Hopa, Şavşat, Yusufeli, Murgul, Kemalpaşa ilçeleri yer almaktadır. Artvin 24 Haziran seçim sonuçlarını yukarıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

AK PARTİ - MİLLLETVEKİLİ LİSTESİ

1. ERTUNÇ ERKAN BALTA

CHP - MİLLLETVEKİLİ LİSTESİ

1. UĞUR BAYRAKTUTAN

2015 SEÇİM SONUÇLARI NASILDI?

1 Kasım 2015 senesinde yapılan seçimin sonuçlarına göre Artvin'de AK Parti 1 Milletvekili, CHP 1 Milletvekili çıkardı.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Dünya basını Mısır'ı konuşuyor! Bu daha bir başlangıçtı
Meteoroloji'den son dakika duyurdu! Kar yağışı içinde uyarı geldi...