Bahçeli'den 'Meclis Başkanlığı' açıklaması!

Devlet Bahçeli grup toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı. MHP'nin, Cumhur İttifakı karşılığında Cumhurbaşkanı'ndan Meclis Başkanlığını istediği iddialarını yanıtlayan Bahçeli "Pazarlığımız olmaz" dedi.

GİRİŞ 04.12.2018 11:39 GÜNCELLEME 04.12.2018 12:28
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Bahçeli, grup toplantısının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

 

 

Bahçeli, "İki saygı değer yönetici çalışmalarını devam ettirmektedir. Önemli adımlar atılmıştır ve verimlidir. Cumhurbaşkanımızın Türkiye'ye dönüşüyle birlikte, kendi incelemelerini yaptıktan sonra görüşme istekleri olursa biz hazırız. Şu anki çalışma 30 büyük şehrin belediye başkanı ve onun alt yapısını oluşturan belediyeler üzerinde yoğunlaşmaktadır. 2014-2018 verileri göz önünde bulundurulmakta. Partizanca değil akıllıca bir yol izlenmektedir. Zannediyorum hayırlı bir sonuç elde edilecektir" diye konuştu.

Bahçeli, AK Parti'den Meclis Başkanlığının istendiği yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine de, "Her defasında söylüyorum, MHP'de pazarlık söz konusu olmaz. Partimizin karşısında bir pazar vardır, her türlü sebze orada mevcuttur ve dileyen alıp satabilir. Ama bizim partimizde böyle şey olmaz. Meclis Başkanı henüz var" şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR 3
 • Mehmet 1 hafta önce Şikayet Et
  Başbakan lik la kandirilamaz,dunyavi vaadleri elinin tersiyle iter tek derdi vatan,bayrak,millet bir tane çakal çıkıp ta diyemez ki kem için köm için itifak yapiyosun alni ak şükür.
  Cevapla
 • Turgut hoca 57 8 ay önce Şikayet Et
  Yeminle devletçi ve sadık bir insan mis helal olsun
  Cevapla
 • Ekrem HAN 9 ay önce Şikayet Et
  adam adam
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Putin o soruya Kur'an'dan ayetli örnek verdi
Başkan Erdoğan 3'lü zirvede resti çekti! Tarih verdi...