Erdoğan İsirail'e resti çekti: Biraz daha ileri giderseniz...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziosmanpaşa mitinginde konuştu. Erdoğan, "Yeniden bir Haçlı-Hilal mücadelesi istemiyoruz. Çok merak ediyorsanız gereği de olur, bunu da açıkça söylüyoruz" ifadelerini kullandı. Erdoğan Netanyahu'nun oğlunun küstah sözleri ile ilgili ise ''Oğlunun kulağını çek. Eğer bu konuda biraz daha ileri giderseniz sizleri o tür de terbiye etmesini biliriz" dedi.

Erdoğan İsirail'e resti çekti: Biraz daha ileri giderseniz...
Erdoğan İsirail'e resti çekti: Biraz daha ileri giderseniz...
GİRİŞ 16.03.2019 17:35 GÜNCELLEME 16.03.2019 20:55
Bu Habere 123 Yorum Yapılmış

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde; 

 

 

Gaziosmanpaşa'nın tüm mahallerindeki kardeşlerime sevgilerimi gönderiyorum. En son 22 Haziran'da buraya gelmiştim. Dünyanın en büyük 10 mega projesinden 6’sına ülkemizin imza atması şüphesiz bazılarını kıskandıracak. Yine böyle büyük bir coşku vardı. İslam düşmanlarına Müslüman karşıtlarına asla boyun eğmeyeceğiz. Bizim mazlumlara sahip çıkmamız. Şüphesiz birilerinin huzurunu bozacak. Türkiye’nin yükselmesi kuşkusuz haçlı artıklarının uykusunu kaçıracak. 

ERDOĞAN'DAN DÜNYAYA NET MESAJ!

Bize saldıran Haçlı bozuntularına sesleniyorum. Bizi hedef alan katillere ve katillerin sırtını sıvazlayan odaklara sesleniyorum başaramayacaksınız. Bizi susturamayacaksınız. Siz istemesiniz de biz zalime zalim katile katil teröriste terörist demeyi cesaretle sürdüreceğiz. Hamuru kardeşlikle yoğrulmuş bu milleti asla bölemeyeceksiniz. Zulümlerinizi yüzünüze çarpmaktan çekinmeyeceğiz. 

Bu milleti hakir görenler güçlenen bir Türkiye’yi elbette kabullenemeyecek biz asla geri adım atmayacağız. Siz istemeseniz de Biz Kudüs'ün hakkını Gazze'nin hukukunu savunacağız. 

Bugün Türkiye tüm dünyada umudun adıdır. Ülkemizden binlerce kilometre uzaklıktaki teröristlerin gözü dönmüş katillerin ülkemizi hedef almasının sebebi budur. Türkiye her alanda başını dik tutmak mecburiyetindedir. 

Bu adam terörün 'İslam ülkelerinden kaynaklandığını' söyleyecek kadar seviyesiz zelil bir adam. Bu ifadenin aynısını Avusturyalı senatör de söylüyor. Ya sen kimden yanasın domuzdan yana mısın bu milletten yana mısın hale bak! Ben buradan CHP’li kardeşlerime sesleniyorum dikkat edin; bu adam bir projedir ve bu adam nerede ne söyleyeceğinin farkında değil. Zira bu HDP ile beraber değil mi İYİ Parti ile istikametini kaybetmiş Saadet ile beraber değil mi? Bunların millilik diye vatanseverlik diye bir derdi yok.

Bu adam (Sezai Temelli) Kürt değildir onu da söyleyeyim size bu adam ipsiz sapsız birisidir. Kürdistan diye bir bölge Türkiye'de yok. Sen Kürdistan'ı çok seviyorsan Irak'ın kuzeyinde öyle bir bölge var defol git oraya ama bu ülkeyi bölmeye hiç kimsenin hakkı yok. 

'BİRAZ DAHA İLERİ GİDERSENİZ SİZLERİ TERBİYE ETMESİNİ BİLİRİZ'

49 kardeşimizi şehit eden kalleş diyor ki Anadolu yakasında kalabilirsiniz ama Avrupa Yakası’na geçemezsiniz kimsin ulan sen! O şimdi kendi kafasına göre hesap yapıyor 49 Müslüman’ı öldürdüm. Biz bu dünyada yeniden bir haçlı hilal mücadelesi istemiyoruz. Çok merak ediyorsanız gereği de olur.

Tüm dünyanın gözbebeği olan İstanbul’a Konstantinapol ifadesini kullanan Netenyahu oğlunun kulağını çek eğer bu noktada biraz daha ileri giderseniz terbiye metotlarımız farklıdır sizleri o tür de terbiye etmesini biliriz. Artık burası İstanbul’dur. Minareleri yıkacakmış bak şimdi sana Gaziosmanpaşa’dan sesleniyorum; minareler süngü, kubbeler miğfer, camiler kışlamız, müminler asker hiçbir şey bizi sindiremez. Biz oyuz ki imanı ile övündüğümüz ecdadımız hiçbir zaman diz çökmemiş. İmanın geçilmez kalesi Çanakkale’ye kadar ecdadımızı zaferden zafere koşturan bizim inanç birliğimizdir.

YORUMLAR 123
 • Müslüm 6 ay önce Şikayet Et
  EYT mağduruyum ama; Bu dik duruşun için OYum sana HELALDİR..
  Cevapla
 • Türkiye/Turkey 6 ay önce Şikayet Et
  Ey DÜNYA Bu MİLLET hem Tarihte hem de Günümüzde NELER YAPTIĞINI ve Neler YAPABİLECEĞİNİ Göstermiş/Göstermektedir. Tarihte kiler HERKESÇE MALUMDUR. Günümüzdekilerinde CANLI ŞAHİDLERİ Tüm DÜNYADIR. Aklınızı Başınıza Alın SABRIMIZI TAŞIRMIN!AY
  Cevapla
 • halil 6 ay önce Şikayet Et
  aslanim benim..Allah yolunu acik etsin.
  Cevapla
 • 3434 6 ay önce Şikayet Et
  TÜRKİYE ' nin Bekası ve Güvenliği için oyum AK PARTİ.*
  Cevapla
 • Erdinç Solak 6 ay önce Şikayet Et
  Selâmunaleyküm Başkanlm.Tamam bak sizlerde biliyorsunuz ki,sezai temelli pir proje ve iyi parti kadrosu,ve Cumhuriyetimizin teli olan CHP partisini naslL ele geçirmiş bu hayinler ve neden Devletim,halen besliyor hayinleri,maş ödüyor.Gönderelim tümünü,ermenistana,israile,veya pensilvaniyaya.Bir zamanlar OsmanLl HanedanLarl naslL,suçsuz yurt dlşlna gönderildiyse.Bu hayinler suçlu oldüğu halde neden besliyorus Başkanlm,neden halen Canlm Türkiyemden nefes aLlyorlar.Sayln Abim,bende miletimi çok seviyorum,banada silâhLl eytim versin devletim.Bende şu Yeni Zelândada ki teröristin seviyesine düşmeye hazlrlm.Çünki bu taranka teröristi,belliki silâhLl eytim aldlğl.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: Harekatta kritik gelişme! TSK vurmaya başladı...
Hangi il hangi boydan geliyor?