Bizim Hikaye 53.bölüm fragmanında sır perdesi aralanıyor! O gelişme...

Bizim Hikaye 52.son bölümde; Nihal’in her defasında önlerine set çekmesine aldırış etmeyen Barış ve Filiz, nihayet nikah masasına oturup sonsuz birlikteliğe imza attı. Bizim Hikaye son bölümde; Barış'ın akıl almaz bir trafik kazası geçirmesi korku ve paniğe sebebiyet verdi. İşte, Bizim Hikaye 53.bölüm fragmanı geldi.

GİRİŞ 27.12.2018 14:38 GÜNCELLEME 27.12.2018 14:39

Fox TV ekranlarının en çok izlenen dizi projelerinden Bizim Hikaye 52.son bölümde; Savcı Nihal’in, Filiz’i nitelikli dolandırıcılık suçu gerekçesiyle ceza evine mahkum edecek belgeleri hazırlayıp savcılığa sunacağı korkunç kumpası Avukat Selim engelledi. Bizim Hikaye son bölümde; Filiz’in haksız yere iftiraya uğrayarak hiç işlemediği suçtan yargılanmasına gönlü razı gelmeyen Selim, son anda tarafını değiştirip Barış ve Elibol’larla işbirliği gerçekleştirerek yardım ve desteği kendisine bir borç bildi. Elibol’lar ise Filiz’in içerisinde bulunduğu güç durumdan kurtarabilmek adına birlik ve beraberlik içerisinde hareket edip Nihal’i tongaya düşürerek elinde bulunan tüm dosyaları aldı. Nihal’in, ilişkilerine her defasında mani olacak akıllara durgunluk veren girişimleri karşısında bile birbirlerine sıkı sıkıya kenetlenen Barış ve Filiz, sonunda nikah masasına oturarak hayatlarını birleştirme kararı almasının ardından Bizim Hikaye 53.bölüm fragmanı araştırılıyor. Peki, Barış’ın birdenbire hiç beklenmedik bir şekilde talihsiz bir trafik kazası geçirmesi sonucu olay yerine gelen Nihal’in yüreği ağzına gelmesinin akabinde Bizim Hikaye 53.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

BİZİM HİKAYE 53.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt'un kaleme aldığı, yapımını Med Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli'nin oturduğu Bizim Hikaye 53.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

BİZİM HİKAYE 53.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunda; Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar ve Ömer Sevgi gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Bizim Hikaye 53.bölümüyle 27 Aralık Perşembe günü saat 20:00'da Fox TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak.

BİZİM HİKAYE 52.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

bizim hikaye 53.bölüm fragmanı

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bizim Hikaye son bölümde; Barış, Filiz’i Nihal’in kurduğu tuzaktan kurtarmaya çalışırken yalnız değildir. Bütün Elibol’lar Filiz için Barış’ın yanında bir araya gelirler. Elbirliğiyle Nihal’i alt etmeye çalışırlarken beklenmedik bir yerden gelen yardım tüm dengeleri değiştirir. Ancak Barış’ın aileden gizlediği bambaşka bir gündemi daha vardır ve çabaları tüm itirazlara rağmen sonuç verir. Barış ve Filiz hayatlarının en mutlu gününü yaşarlarken, kaderin onlar için neler hazırladığından habersizdirler. Tam kazandıklarını düşündükleri anda, Nihal’in yaptığı bir hamle büyük bir felakete neden olacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: Erdoğan, Babacan ve Şimşek'in adını verip sert çıktı
İşte vahşi doğadaki inanılmaz o anlar...