'Gilad Şalit Müslüman oldu' iddiası

İsrail Ordusunun Hamas'ın elindeki esir kalan ve bugün salıverilen askeri Glad Şalit'in Müslüman olduğu iddia edildi..

'Gilad Şalit Müslüman oldu' iddiası
'Gilad Şalit Müslüman oldu' iddiası
GİRİŞ 18.10.2011 16:38 GÜNCELLEME 18.10.2011 16:38

İsrail Ordusu'nun Hamas'ın elinde ki esir askeri Glad Şalit bugün gerçekleştirilen takasla özgürlüğüne kavuştu. Şalit'in gördüğü iyi muamele ve Müslümanları tanımasından dolayı İslamı seçtiği öğrenildi.

Ajans5.com Ortadoğu sorumlusu Şerafettin Mollaoğlu'nun aldığı bilgiye göre Şalit Hamas'ın elinde bulunduğu sürece Müslümanları ve İslamı öğrenerek İslamı seçti. Yahudi olan Şalit'in Hamas elindeki esareti onu ebedi Özgürlüğe kavuşturdu.

AJANS5.COM

YORUMLAR 4
 • Hakan Sal 6 yıl önce Şikayet Et
  Oldu isede kendine, olmadi isede yine kendine.. Bize bir yarari yok. Islam' i sectiyse, kendisini sonsuz atesten korumus olur. Yok secmediyse sonsuz ateste yanar. Gerisi bos.
  Cevapla
 • elif altay 6 yıl önce Şikayet Et
  inşallah doğrudur. açıkçası haberi hemen kabullenecek bir bekleyiş var hepimizin iç dünyasında.şalit in 2. bir yuanna ridley olmasını bekliyoruz içten içe..ama iman bir nasip meselesi
  Cevapla
 • Abdullah Ozturk 6 yıl önce Şikayet Et
  Burnuma. bir asparagas haber kokusu geliyor. akil var mantik var. israil bu kisi icin devlet politaski takip edecek, ve bu eleman cikip ben artik musluman diyecek! ya birakin hadi ya, ciddi haber yapin, ve ciddi haber verin. bu millete sayginiz var ise.
  Cevapla
 • mustafa bulut 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah. Mübarek etsin darısı bizdeki yahudi ermeni rumlara olsun.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İlk F-35'ler Türkiye'ye teslim edilecek!
Günde 30 TL için bu işi yapıyorlar