Bahçeli: Ülkücü bu hataya nasıl düşebilir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, katıldığı televizyon programında 'MHP seçmeninin Akşener ya da İnce'ye oy vereceği'' iddialarına ilişkin sert açıklamalarda bulundu.

Bahçeli: Ülkücü bu hataya nasıl düşebilir
Bahçeli: Ülkücü bu hataya nasıl düşebilir
GİRİŞ 19.06.2018 00:07 GÜNCELLEME 19.06.2018 00:34
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli NTV-Star TV ortak yayınında Nazlı Çelik'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Bahçeli ''MHP seçmeninin Akşener ya da İnce'ye oy vereceği'' iddialarına ilişkin sert açıklamalarda bulundu.

'ÜLKÜCÜ BU HATAYA NASIL DÜŞER'

Bahçeli, ''Türkiye'de, hele hele terörle mücadeledeki sağlanmış olan üstün başarıyı gölgeleyebilecek bir hataya bir ülkücü nasıl düşebilir'' ifadelerini kullandı.

'BU İHANETTİR'

İşte malum televizyonlardaki konuşmacı arkadaşlarımız seçim sürecine girildiği günden itibaren bazı çok akıllıca, sinsice kavramları arka arkaya koymak suretiyle Türkiye’deki kaosu, krizi, kargaşayı, kavgayı körükleyen hatalar işlemişlerdir. Bunlardan bir tanesi de Kürt oylarının eğer Cumhur İttifakı’nda dikkate alındığında Adalet ve Kalkınma Partisi’nin oy kaybına uğrayacağını, çünkü Güneydoğu ve diğer bölgelerde yaşayan Kürt kökenli kardeşlerimizin Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek vermeyecekleri ve dolayısıyla Cumhur İttifakı’na destek vermeyecekleri şeklinde bir kavramı çok sık işlediler. Buradaki amacın ne olduğu bence malumdur. Bu insanlar bu anlayışın ne kadar yanlış ve sakat olduğunu bir gün anlayacaklar ve gereği geldiğinde de hesabını verecekler. PKK başka şey Kürt kökenli kardeşlerimiz başka şey. Milliyetçi Hareket Partisi PKK’ya karşıdır. PKK’nın bütün varlığını reddeder ve Türkiye üzerindeki tüm etkisini sıfırlayarak yok etmek ister. Ama Kürt kökenli kardeşlerimiz bizim partimizde de var. Teşkilatlarımız var. Toplumun içerisinde önemli şahsiyetler olarak var. Bunları Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermek diyerek ötelemek bir gruplaşmaya zemin hazırlamak ve PKK’yı sivil hayatta da destek veren bir zümre ile buluşturma çabalarıdır. Bu hatalıdır, bu ihanettir.

YAZDIR
YORUMLAR 21
 • Karanehir 8 ay önce Şikayet Et
  Akşener yada İnce ye oy verecek varsa onlar zaten ülkücü değil, kriptolardır. Temizlik iyi gidiyor.
  Cevapla
 • kafkas 8 ay önce Şikayet Et
  Devlet reis doğru söylüyor... fetöcü müptezellerin algı operasyonudur bu...gerçek ülkücü davasına vatanına milletine ihanet etmez.
  Cevapla
 • Yargıç 8 ay önce Şikayet Et
  Mhp bu ülkenin teminatıdır ve sizler (iyi) ülkücü değil türkücüsünüz. Neden derseniz de bebek ve asker katilini savunan demirtaş hapisten çıksın diyen bir aciz kadın ve seçilirsem onu CB yardımcısı yapacağım diye bir ince sazanın ardından tenkit etmeden, araştırmadan, sorgulamadan gidiyorsunuz. etrafınızda bir tane olsun şehit yakını yok mu? gidin bir konuşun onlarla bu en hezeyandır? Öte yandan 7 düvel bir olmuş kılıç çekmiş saldırıyor biz ne yapıyoruz, adı yıkım ekibi olmuş bir güruhun "ince, aciz kadın ve temel" yalanlarına ve sahte hareketlerine büyülenmiş gibi bakıyoruz Uyan Türkiye VAKİT TÜRKİYE VAKTİ'dir vesselammmm...
  Cevapla
 • Saffet 8 ay önce Şikayet Et
  tarihini bilen her vatansever ve milliyetçi nin yapması gereken Devlet" in yanında durmaktadır.
  Cevapla
 • Osmanlı Kartalı 8 ay önce Şikayet Et
  Türkiye ne zaman terörü bitirecek gibi oluyor, dışarıdan hainler ve içeriden gafiller el ele verip engelliyorlar. Bahçeli doğru söylemiş. Bu tuzağa bir ülkücü, bir vatansever nasıl düşer?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Borcu olanlar dikkat! Faiz alınmayacak, son 10 gün kaldı
CHP vatandaşla dalga geçti