İmzasını geri çeken CHP'liler her şeyi anlattı

CHP Kızıltepe İlçe Başkanı Eyüp Kalkan, "Muharrem’e gıcık oldum" derken "Sivas Akıncılar İlçe Başkanı Hüseyin Çiçek, "Akrabalarımı işten atmakla tehdit ettiler" dedi.

İmzasını geri çeken CHP'liler her şeyi anlattı
İmzasını geri çeken CHP'liler her şeyi anlattı
GİRİŞ 09.08.2018 13:25 GÜNCELLEME 09.08.2018 13:42
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Kurultay tartışmalarının sürdüğü CHP'de, imzasını geri çeken 31 delegeden bazıları Akşam gazetesinden Ercan Öztürk'e konuştu.

Delegelerin, sürece ilişkin olarak yaptığı açıklamalar şöyle:

 

 

Aydın Paksak (Mardin): "Hep yenildik hep ezildik. Artık kabullenemedim. İmza verdik. Sonra geri çektik. Neden çektim bilmiyorum. Kıramayacağım birileri ikna etti. Son gün çektik."

"MUHARREM'E GICIK OLDUM"

Eyyüp Kalkan (Kızıltepe): "Vallahi kardeş Muharrem'e gıcık oldum. Önce dedi ben aday olmayacağım. Sonra çıktı Kılıçdaroğlu'nun karşısına."

"BELEDİYEDE ÇALIŞAN YAKINLARIMI KOVMAKLA TEHDİT ETTİLER"

Hüseyin Çiçek (Sivas): "Değişim olsun diyerek imzamı verdim. İlk önce telefonlar gelmeye başladı. Daha sonra bu telefonların söylemleri tehdide dönüştü. Bizim İstanbul'daki CHP'li belediyelerde bir sürü çalışan yakınımız var. Onları işten atmakla tehdit ettiler. Sonra onlar zarar görmesin diyerek imzamı çektim."

"85 YAŞINDAKİ ADAMLA MI DEĞİŞİM YAPACAĞIZ"

Üstüner Karacaoğlu (Erzurum): "Ben değişim olsun diye imza verdim. İmza verirken de kimseye sormadım. Sonra Önder Sav ve küskünler arayınca sinirlendim. Kardeşim 85 yaşındaki adamla mı değişim yapacağız. Artık bu kişilerden bıktık. Değişim olacaksa yeni insanlarla olmalı. İmzamı geri çektim."

ETİKETLER
muharrem ince
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • ferhat s 6 ay önce Şikayet Et
  ....Bizim İstanbul'daki CHP'li belediyelerde bir sürü çalışan yakınımız var.... yakinlariniza oy karsiliginda ismi veriyorsunuz ?
  Cevapla
 • Konyalı 6 ay önce Şikayet Et
  Değişimi Millet yaptı baskıcı antidemokrat CHP den Türkiyeyi kurtardı.
  Cevapla
 • mustafa68 6 ay önce Şikayet Et
  İstanbuldaki belediyelerde bir sürü akrabası varmış onları çıkartmakla tehtit etmişler Belediyelerde bir sürü akraba,1 delegenin bir sürü akrabası belediyeye girmiş
  Cevapla
 • mmc 6 ay önce Şikayet Et
  hmm demek chp li belediyelerde çalışan bir sürü yakınınız var hmm.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Katar'dan flaş hamle! İmzalar atıldı
Savunma Sanayii Başkanlığı Akıncı’nın sistemini yayımladı