En iyi müzik dinleme siteleri

İnternetin gelişmesini sağlayan en büyük atılımlardan birisi de içerik üreticilerin müzikleri internette yüklemesinin büyük bir payı var. Sizin için bu konudaki en iyi siteleri bir araya getirdik.

En iyi müzik dinleme siteleri
En iyi müzik dinleme siteleri
GİRİŞ 11.05.2010 18:04 GÜNCELLEME 11.05.2010 18:04

nternetin sunduğu en büyük özgürlüklerden biri ise dünya çapına yayılmış her türlü müziği dinleyebiliyoruz. Yüzyıl öncesinin şarkılarıyla günümüzün en popüler parçalarına ulaşmak internet sayesinde aynı düzeyde kolay. İşte bu kolaylık internet ağının dünya çapında hızlıca yayılmasına da neden olmuştu.

90'lı yıllarda insanlar diledikleri parçaları MP3 olarak indirmek için interneti denemeye başladı. Zamanla ortaya çıkan telif yasaları yüzünden sorun haline gelen bu durum için web'in kendi çözümü de bulunuyor.

Ücretsiz müzik siteleri sayesinde rahatça isrediğiniz parçayı telif sorunu olmadan dinleyebiliyorsunuz. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net bu konudaki en iyi 10 müzik sitesini biraraya getirdi...

Numara 10

Deezer.com genellikle Metal ve amatör grup konusunda müziklere ulaşabileceğiniz bir site. Oldukça hızlı olan sayfada aradığınız gruptan ya da parçadan bir playlist oluşturabiliyorsunuz.


www.deezer.com

İngilizce, Fransızca, İspanyolca dil desteği olan siteden radyo dinleme imkanınız da bulunuyor.

Diğer siteleri görmek için tıklayınız

:: Bu listede en ilginizi çeken site hangisi oldu? Bizi listemiz bu peki ya sizinki?

SDN - http://shiftdelete.net

YORUMLAR 1
  • mustekim karali 8 yıl önce Şikayet Et
    yasaklı site. EDİTÖR'ÜN NOTU: Uyarınız ilgililere iletilmiştir. Selamlar..
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Şimşek: ABD çok önemli bir ortağımız değil
Muharrem İnce'nin '2 milyon' yalanı güldürdü