Sensiz Olmaz 23.bölüm izle! Doktorun kararı...

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izlenen Rangrasiya adlı diziyi Sensiz Olmaz dizisi İzle7.com'da tekrar yayınlanmaya başlandı.

Sensiz Olmaz 23.bölüm izle! Doktorun kararı...
Sensiz Olmaz 23.bölüm izle! Doktorun kararı...
GİRİŞ 19.04.2017 17:36 GÜNCELLEME 19.04.2017 17:36

Bollywood Yıldızları Sanaya Irani ve Ashihs Sharma’nın başrolleri paylaştığı Sensiz Olmaz dizisi tüm bölümleriyle tekrar seyirci karşısına çıkıyor. Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü anlatan Sensiz Olmaz 23.bölümünü haberimizin detayından izleyebilirsiniz...

SENSİZ OLMAZ 23.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Doktor, Maithili’ye test etmesi için kendisine verdiği yiyeceğin içerisinde Mohini’nin odasında bulduğu demir tozlarının olduğunu doğrular. Hayati tehlikesini koruyan Rudra tam da kendisinden umutların kesildiği bir anda uyanır. Bu beklenmedik gelişme Mohini ve Sumer’de büyük bir endişe yaratır. Maithili, Paro’ya düğün günü Dilsheer’in odasında çıkan yangının ve Rudra’nın zehirlenmesinin arkasında Mohini’nin olduğunu anlatır. Başından beri Mohini’den kuşkulanana Paro, herkesin bir arada bulunduğu bir kahvaltı masasında bildikleriyle onu köşeye sıkıştırır. Paro doğruyu söylediğini ispatlamak için Mohini’den Rudra’yı zehirlediğinden şüphe ettiği yiyecekten yemesini ister.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
G.Saray'ın yıldızı ilahiyle sahneye çıktı
İstanbulluya müjde! 10 yıl sonra geri dönüyor