Yeni Gelin yeni bölüm bu akşam var mı? Show TV yayın akışı

Show TV 6 Ocak Cumartesi yayın akışında Yeni Gelin dizisi yeni bölümü göremeyen izleyiciler merakla araştırmalara başladı. Yeni Gelin bu hafta neden yok? Yeni Gelin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, Show TV yayın akışı ve Yeni Gelin yeni bölüm tarihi...

Yeni Gelin yeni bölüm bu akşam var mı? Show TV yayın akışı
Yeni Gelin yeni bölüm bu akşam var mı? Show TV yayın akışı
GİRİŞ 13.01.2018 13:55 GÜNCELLEME 13.01.2018 13:55

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin bu hafta yeni bölümlerine ara veriyor. Peki, Yeni Gelin bu hafta neden yok? Yeni Gelin 32.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yılbaşı haftası nedeniyle ertelenen Yeni Gelin yeni bölümü bir hafta sonra ekranda olmaya devam edecek. İşte, Yeni Gelin 32.yeni bölüm fragmanı...

Yeni Gelin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden olan Yeni Gelin 6 Ocak Cumartesi akşamı ekranda olamayacak. Yılbaşı haftası dolayısıyla yayınlarına bir hafta ara veren dizilerden Yeni Gelin de sezon arası sonrasında haftaya ekranda olmaya devam edecek.

Başrollerinde  Jessica May, Tolga Mendi ve Mustafa Kıran gibi isimlerin rol aldığı Yeni Gelin 32.yeni bölümü ile 13 Ocak Cumartesi günü saat 20.00'de Show TV ekranlarında olacak.

Yeni Gelin son bölümde neler oldu?

Yeni Gelin’in 31. bölümünde; Bozok Holding’in gittikçe kötüye giden durumu, konak halkını da etkilemiştir. Herkes bu durumdan başkasını sorumlu tutmaktadır. Bu kavga öyle büyümüştür ki kadınlar adeta birbirine girmiş, Adana’da sıradan sayılabilecek bir iç savaş yaşanmıştır. Bu savaşın sonunda Ayşe, oğlunu ve gelinini alıp konaktan ayrılır. Artık kendi ekmeklerini kazanacak, kendi ayakları üzerinde duracaklardır. Bozoklar, tamamen şirket işlerine odaklanmış, şirketi battığı yerden çıkarmaya çalışmaktadırlar. Fakat bu mümkün görünmemektedir. Tam da şirketi kurtaracak hiçbir hamlenin kalmadığını düşündüklerinde yeni gelinimiz Hızır gibi yetişir ve Bozokların portakallarını satacak birini bulur. Bu, Hazar’ın eski sevgilisinden başka biri değildir. Bella şirketi kurtarmak için yılana sarılmayı göze almıştır. Bozok Konağı, Bella dışındaki bir başka Latin güzeline, Esmeralda’ya ev sahipliği yapmaktadır artık. Esmeralda’nın varlığı konaktaki kadınları rahatsız etmeye başlamıştır. Fakat şimdilik yapacak bir şey yoktur. Herkes, Bozok Holding’in akıbeti için dişini sıkacaktır. Tüm konak halkı yalnızca tek bir hedefe kilitlenmişken çat kapı karşılarına çıkan misafir, tüm dengeleri değiştirecektir. Çünkü Bozoklar, gökte aradıklarını yerde bulmuştur.

yeni gelin son bölüm

 
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Erdoğan'dan Fazıl Say'a anlamlı hediye!
ABD'li senatörün Erdoğan ile görüşmesi sona erdi!