Parasını alamayınca mescidi satışa çıkardı!

İzmit'te, inşaat malzemeleri satan Suna Uçak, parasını alamadığı müteahitin yaptığı sitede bulunan 3 katlı mescidi satışa çıkardı

Parasını alamayınca mescidi satışa çıkardı!
Parasını alamayınca mescidi satışa çıkardı!
GİRİŞ 23.09.2016 22:58 GÜNCELLEME 23.09.2016 22:59
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

İzmit'te, inşaat malzemeleri satan Suna Uçak, parasını alamadığı müteahitin yaptığı sitede bulunan 3 katlı mescidi satışa çıkardı. Uçak, 'Geçici mescit. Satılık ticari 3 katlı dükkan' yazılı afiş astığı mescidin fiyatını ise 2 milyon lira olarak belirledi.

İnşaat malzemeleri satan Suna Uçak, İzmit Çayırköy Mahallesi'nde 3 bloktan oluşan Gölkay Park Towers isimli siteyi yapan müteahhitten, iddiaya göre sattığı malzemelerin bedeli olan 1.5 milyon lirayı alamadı.

2 MİLYON LİRAYA SATIŞA ÇIKARDI

Parasını tahsil edemeyen Suna Uçak, firmayla görüşüp sitenin önüne birinci katı imam lojmanı, ikinci katı kadınlar, üçüncü katı ise erkekler için tasarlanan ve ruhsatı alınmadan inşaa edildiği öne sürülen mescidi 2 milyon liraya satışa çıkardı.

Suna Uçak mescide, Geçici mescit. Satılık ticari 3 katlı dükkan yazılı afiş astı.

Parasını bir türlü tahsil edemediğini belirten Suna Uçak, "İnşaatın başlangıcından itibaren malzeme satışı yaptık. Birçok kez alacağımızı istememize rağmen bir türlü tahsil edemedik. Bana müteahhit ve daireleri alacak olan Araplar arasında çıkan sorunlardan dolayı ödeme yapamadıklarını söylediler. Ben de müteahhit firma ile görüşerek paramı tahsil etmek amacıyla site önünde bulunan mescidi satılığa çıkarttım. 2 milyona satıyoruz." diye konuştu.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Momed Oğlu 3 yıl önce Şikayet Et
  Cami yapmis milletin parasini vermemis adam hakli suclu müteahhittir. Camiyi yapiyorsan parasini ver. Bu adam güçlü mahkemeye vermis ALLAH Bilir isciler bile parasini alamamis onlarin ahiyla cami tufiiiiii
  Cevapla
 • Talha 3 yıl önce Şikayet Et
  Ulan 1km uzağımda haber yapılıyor diye sevinirken Adanada olcak şey İzmit'te oldu utanıyorum
  Cevapla
 • Talha 3 yıl önce Şikayet Et
  Orası 2 milyon etmez en fazla 500 bin TL
  Cevapla
 • sipahi 3 yıl önce Şikayet Et
  bence utanması gerekeen zamanında parayı vermeyen adam.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail Hakan Fidan'ı hedef gösteriyorsa doğru yoldayız
Trump açıkladı, ortalık karıştı! ABD'ye meydan okudu