Yüksekova uçağında şaşırtan görüntü!

Hakkari Yüksekova'dan Ankara’ya havalanan uçağa elindeki saksafonla binen bir müzik öğretmeni, kaptan, hostes ve yolcuların isteğini kıramayarak mini bir konser verdi.

  • GİRİŞ19.06.2017 11:32
  • GÜNCELLEME19.06.2017 11:32
Yüksekova uçağında şaşırtan görüntü!

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yaşayan ve Yüksekova TOKİ Anadolu Lisesinde müzik öğretmenliği yapan Ahmet Soylu, okullar kapanınca Yüksekova-Ankara uçağından bilet aldı. Anadolu Jet’in saat 14.00’de hareket edecek olan uçağına elindeki saksafonla binen Soylu, hostesler ve kaptanın dikkatini çekti.

'UÇAKTA ÇALABİLİR MİSİNİZ'

Kaptan ve hosteslerle sohbet eden öğretmen Soylu, ‘Uçakta çalabilir misiniz?’ sorusunu yanıtsız bırakmadı ve bu teklifi kabul etti.  [Yüksekova uçağında şaşırtan görüntü Pilot ve hostesleri kıramadı, saksafonla konser verdi]
Uçak, daha sonrada pistten Ankara’ya gitmek üzere havalandı. Müzik öğretmeni, bir müddet sonra parçaları çalmaya başladı.

Adeta mini bir konser veren Ahmet Soylu, değişik türden tanınmış sanatçıların parçalarından çaldı. Uçakta yaşanan bu olayda herkesi şaşırttı. Yolcuların tüm dikkati de bir anda Soylu’ya yöneldi. Soylu, yaklaşık 2 saatlik süre boyunca yolculara keyifli dakikalar yaşattı. Yaşanan bu anlar da bir cep telefonu kamerasına kaydedildi.

'GÜZEL BİR YOLCULUK OLDU'

Soylu, iki yıldır Yüksekova’da görev yaptığını söyledi. Soylu, “Tüm öğretmenlerle beraber uçağa bindik. Çok sayıda vatandaşta vardı. Asker ve poliste vardı. Uçağa binerken kaptan ve hostesler elimdeki müzik aleti olan saksafonu gördü. Bu durum dikkatlerini çekti. Daha sonra uçak havalandı. Bir müddet sonra hostesler yanımıza geldi. Yarım saatlik bir konser verdim. Güzel bir yolculuk oldu” dedi.

KAYNAKİHA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar1

  • Hemşo 8 ay önce Şikayet Et
    Adam üfürükle uçağı kaldırmış.
    Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat