BAE şokta! Prenses kaçtı her şeyi itiraf etti...

BAE Devlet Başkanı Yardımcısı ve Dubai Başbakanı Muhammed bin Raşid Devlet Âl-Mektum’un kızı Prenses Latife, 3 yıl boyunca hapishanede kaldığını ve babasının kendisine işkence yaptığını iddia etti. Prenses Latife bir Fransız ajanı tarafından kaçırılarak kurtulduğunu öne sürdü.

BAE şokta! Prenses kaçtı her şeyi itiraf etti...
BAE şokta! Prenses kaçtı her şeyi itiraf etti...
GİRİŞ 12.03.2018 15:45 GÜNCELLEME 12.03.2018 15:45
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

BAE Devlet Başkanı Yardımcısı Muhammed bin Raşid Devlet Âl-Mektum’un kızı Prenses Latife, üç yıl boyunca hapsedildiğini ve bir Fransız casusu tarafından kaçırılarak kurtulduğunu iddia etti. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre 33 yaşındaki Latifa üç yıl boyunca hapishanede işkence gördüğünü öne sürdü. Genç kadın şimdilerde Güney Hint Okyanusu'nda bir yatta saklandığını söyledi.

Prenses Latife, çektiği videolarda da ailesinin ve babasının kendisine uyguladığı işkenceleri anlattı.

Prenses Latife, video kaydında ‘‘Bizim elimizde sandığınız gibi hiçbir özgürlük yoktu. Sokağa çıkma yasağım vardı. Saraydan çıktığımda gözlem altındaydım ve eve belirli bir saatte dönmek zorundaydım. Annem benden (günlük yaptıklarıma dair) rapor alıyordu. Ve tabii şoförden nerelere gittiğimizi öğreniyordu. Şoför ayrıca babamın ofisine de bu raporları gönderiyordu’’ dedi.

İlk olarak 16 yaşındayken kaçma girişiminde bulunan Prenses Latife, bu girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasından sonra defalarca işkence gördüğünü anlattı. ‘Babasının adamları’nın kendisine işkenceler yaptığını anlatan Latife, Dubai’de 3 sene 4 ay boyunca hapiste kaldığını açıkladı. Hapisten çıkmasının ardından bir daha kendisine şahsi pasaportunun asla verilmediğini söyleyen Prenses, 2000 yılından bu yana hiç yurt dışı seyahatine çıkmadığını belirtti. Kendisine araba kullanma izni verilmediğini söyleyen Prenses Latife, bütün hareketlerinin saatlik dilimler içerisinde gözlem altında tutulduğunu belirtti.

YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Nedim 2 yıl önce Şikayet Et
  Turkiyeye siginsin
  Cevapla
 • fahri 2 yıl önce Şikayet Et
  Birleşik Amerika Emirliği ismini kullanmak daha iyi olur.
  Cevapla
 • Haso 2 yıl önce Şikayet Et
  Bae zalim Devlet
  Cevapla
 • Lütfi 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu ne şimdi özgürlüğü soyunarak sağladığını sanan aptal prenses
  Cevapla
 • Alican 2 yıl önce Şikayet Et
  Adamın karısını gördün mü? Bunların alayı ingiliz.
  Cevapla
 • rrttee 2 yıl önce Şikayet Et
  kendi kızına zalim olan insan başkasına zalim olmaz mı?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: Türkiye helikopter kazası şehitlerini devlet töreniyle uğurladı
Bakan Akar'dan helikopter kazası sonrası son dakika açıklaması!