DEVA Partisi’nin İstanbul İl Yöneticisi Tanrıyar istifa etti! Bomba sözler...

DEVA Partisi İstanbul İl Yöneticisi Oğulcan Tanrıyar, zehir zemberek bir açıklamayla partisinden istifa etti. Tanrıyar, istifasını parti yöneticilerinin olduğu WhatsApp grubundan paylaştı.

DEVA Partisi’nin İstanbul İl Yöneticisi Tanrıyar istifa etti! Bomba sözler...
DEVA Partisi’nin İstanbul İl Yöneticisi Tanrıyar istifa etti! Bomba sözler...
GİRİŞ 12.02.2021 15:21 GÜNCELLEME 12.02.2021 15:24
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

Ali Babacan’nın kurduğu DEVA Partisi’nin İstanbul İl Yöneticisi Oğulcan Tanrıyar, “teşkilat Genç Sivillere bırakılmış” diyerek istifa etti. Partisinin WhatsApp grubundan bir yazı yayımlayan Tanrıyar, “Büyük umutlarla girdiğim DEVA Partisi’ni büyük hayal kırıklığıyla ‘Genç Siviller’ oluşumuna bırakıyorum” dedi.

Oğulcan Tanrıyar şu ifadeleri kullandı:

“Mücadelemi onların olduğu yerde vermeyeceğim. Benim hayatımda en önemli varlığım önce vatanım sonra ailemdir. Ailemin bütün fertleri bana karşı çıkarken onlara ‘önce vatan’ diyerek DEVA Partisi’ne girdim. Fakat bir de baktım ki bu teşkilat komple ‘Genç Siviller’e bırakılmış veya onlar tarafından alınmış. Arkadaşlar bir teşkilatta yönetim bu kadar UNİCEF’e bile verilmez, ki bahsettiğimiz oluşum öyle tertemiz bir oluşum da değil.

Genç Sivillerin

- Kurucusu kaçak

- Avukatının daha yeni Fetullah’la ağlaştığı sarıldığı görüntüler yayınlandı.

- En çok izlenen haber programları son bir ay içinde bu gruba alenen FETÖ’cü dedi.

- En çok satan gazete ‘FETÖ’cü Genç Siviller’ diyerek manşet attı.

- Yandaş yayınlar da aynı manşetlere başladı.

Şahısların FETÖ’cü olup olmadıkları beni hiç ilgilendirmiyor. Net şekilde vurguluyorum, kimsenin şahsına FETÖ’cü demiyorum! FETÖ ile adı anılan bir grup olması benim için yeterli!

İstifamı usule uygun şekilde de uygulayacağım. ‘Genç Siviller Rahatsız’ sloganıyla çıktığınız bu yolda ‘Kim rahatsız olunca memlekete hayırlı?’ onu zaman gösterecek.”

YAZDIR
YORUMLAR 24
 • Keskinli 9 ay önce Şikayet Et
  Merhum Turgut Özal'ın ölümünden sonra "SİVİL CUMHURBAŞKANI" bez pankartları otobüslerin önlerine asan, daha sonraki yıllarda KİRLİ VE KARANLIK YÜZÜ ORTAYA ÇIKAN Haçlı uşağı,PİYON FETÖ'nün "GENÇ SİVİLLER" diye NUMARALARINA devam içinde olmaları ACI BİR GERÇEK!..
  Cevapla
 • (¹⁴⁵³) 9 ay önce Şikayet Et
  Olmayan bir partinin yönetıcisi istifa etmiş güleyimmi ağlayayımmı.
  Cevapla
 • Fuzul 9 ay önce Şikayet Et
  hainleri artık tipinden de tanıyorum.. suratlarında fetö büyüsü var.
  Cevapla
 • Mesut 9 ay önce Şikayet Et
  Defalarca yüklendiler AKP'tiye, siyası ayak ısrarı ile, zaman herşeyin ilacı işte, kendi kendilerine iyot gibi açığa çıkıyor deşifre oluyorlar, kimlerin aykırı oldukları, Allah fırsatsıza fırsat vermez İnşallah.
  Cevapla
 • Yozgatlı 9 ay önce Şikayet Et
  Ne oldu Oğulcan Tanrıyar? istediğin makama getirilmedin mi, kör müsün orası tam bir şer ittifakı. vatanını seven birisinin orada ne işi var ne demeye oraya gittin. oraya gitmen demek Reisin karşısındasın demektir istifa edince şimdi vatan severmi oldun. Şüpheli bir durum. Vatanını sevenlerin ne önce ne sonra bu abidik gubidiklerin yanında hiç olmaması.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sadece Türkiye'de çıkarılıyor! Elmastan 10 bin kat daha değerli
ASELSAN 'satış' iddialarını yalanladı: Hiçbir gerçeklik payı taşımıyor