Zeka testi: İki resim arasındaki 12 farkı 25 saniyede bulan neredeyse yok!

Zeka testi ile kendinizi sınamaya hazır mısınız? "Farkı bul" türündeki bu zeka testinde, iki resim arasında toplam 12 fark bulunuyor. Bu farkları verilen sürede bulmak ise pek kolay olmuyor. Peki siz iki resim arasındaki 12 farkı 25 saniyede bulabilecek misiniz? Gözlem yeteneğinizi ve zeka seviyenizi test edin!

Zeka testi: İki resim arasındaki 12 farkı 25 saniyede bulan neredeyse yok!
Zeka testi: İki resim arasındaki 12 farkı 25 saniyede bulan neredeyse yok!
GİRİŞ 23.11.2022 13:28 GÜNCELLEME 23.11.2022 13:28
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Farkı bulma, zeka testinin bir başka versiyonudur. Görünüşleri benzer olan iki resimdeki farklılıkları görmek için keskin bakışlar ve yüksek konsantrasyon gereklidir. Bunun dışında verilen sürede testi tamamlayabilmek için kıvrak bir zekaya da sahip olmalısınız. Eğlenirken kendinizi test edebileceğiniz görsel test ile karşınızdayız. İki resim arasındaki 12 farkı 25 saniyede bulabilecek misiniz?

İKİ RESİM ARASINDA 12 FARK BULUNUYOR

Hem yetişkinlerin hem de çocukların kendini deneyebileceği bu test ile beyin egzersizi de yapabilirsiniz. Verilen sürede 12 farkı bulabilmek kolay gibi görünse de aslında oldukça zor. Hazırsanız süre başladı!

Zeka testi: 30 saniyede 10 farkı bulmak oldukça zor! Kendine güvenen testi çözsünZeka testi: 30 saniyede 10 farkı bulmak oldukça zor! Kendine güvenen testi çözsün

Zeka testi: Resimdeki gizli fili insanlardan sadece %2'si 5 saniyede bulabiliyor!Zeka testi: Resimdeki gizli fili insanlardan sadece %2'si 5 saniyede bulabiliyor!

25 SANİYEDE 12 FARKI BULABİLECEK MİSİNİZ?

Verilen resimde bir yetişkin ayı ve onun çocuğu görünmektedir. Bu görüntüler aynı gibi görünse de içinde 12 farklı bölüm bulunuyor.

Haberi aşağı kaydırıp sorunun cevabını görme şansınız var. Ama cevaba bakmadan önce kendinizi denemelisiniz. Hileye başvurmadan çözümü bulabilecek misiniz?

Kafa karıştırıcı zeka testi: 47 saniyede 20 farkı bulabilen neredeyse yok!Kafa karıştırıcı zeka testi: 47 saniyede 20 farkı bulabilen neredeyse yok!

RESİMLERDEKİ 12 FARKI BULABİLDİNİZ Mİ?

25 saniyede kaç fark bulabildiniz? Verilen zaman sınırında tüm farklılıkları bulabiliyorsanız, gerçekten üstün bir gözlem yeteneğiniz var. Eğer içinde bulamadığınız noktalar kaldıysa çözümü açıklıyoruz.

Zeka testi: 24 saniyede 5 farkı görenler imkansızı başarıyor!Zeka testi: 24 saniyede 5 farkı görenler imkansızı başarıyor!

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 14
 • Nuray Atsız 1 ay önce Şikayet Et
  Ben buldum 25 saniyede
  Cevapla
 • Daisy 1 ay önce Şikayet Et
  25 saniyede hepsini buldum.
  Cevapla
 • ,,,,,,,,,,,, 1 ay önce Şikayet Et
  25 sn zor sayıyorsun kı farkı farkı bulasın
  Cevapla
 • Akın 1 ay önce Şikayet Et
  Bunun için 5 yaş zekası yeterli.
  Cevapla
 • MERVE 1 ay önce Şikayet Et
  ben buldum :) aferim bana
  Cevapla
 • Mert 1 ay önce Şikayet Et
  Bende buldum kolaydı ve 25 saniyeden daha az zamanda buldum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Batı'da 6'lı masa hüsranı... Son toplantı iyice gün yüzüne çıkardı
Son dakika: Fatma Onur öldürüldü!