Zeka testi: 24 saniyede 5 farkı görenler imkansızı başarıyor!

Zeka testleri her gün biraz daha popüler bir hale geliyor. Sizin için kıvrak bir zeka gerektiren zeka testi hazırladık. Kendinize güveniyorsanız kolaylıkla yapabileceğiniz IQ testini çözmeniz için hiçbir engel yok. Peki "farkı bul" türünde olan bu zeka testini yapabilecek misiniz? 24 saniyede 5 farkı görenler imkansızı başarıyor!

Zeka testi: 24 saniyede 5 farkı görenler imkansızı başarıyor!
Zeka testi: 24 saniyede 5 farkı görenler imkansızı başarıyor!
GİRİŞ 25.11.2022 09:16 GÜNCELLEME 25.11.2022 09:16
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Zeka testi çözmekten hoşlananlar için zevkli bir test hazırladık. Bu testte iki resim arasında 5 fark bulunuyor ve testi yapmak sanıldığı kadar kolay da olmuyor. Arkadaşlarınızla veya ailenizle beraber yapacağınız ufak bir yarışa var mısınız? İşte karşınızda zeka testi: 24 saniyede 5 farkı görenler imkansızı başarıyor!

Parmak uzunluğu kişilik testi: Parmak uzunluğunuz karakterinizi etkiliyor!Parmak uzunluğu kişilik testi: Parmak uzunluğunuz karakterinizi etkiliyor!

24 SANİYEDE 5 FARKI GÖREBİLECEK MİSİNİZ?

Bu testte dikkatinizi toplayarak verilen süre içinde farkları görmeniz beklenmektedir. Ayrıntıları fark etmek için odaklanmalı ve bulduğunuz farklılıkları not etmelisiniz.
Karşınızdaki görsel, Endonezyalı sanatçılar tarafından yapılan tahta ördeklerden bir tanesidir. İki resim ne kadar aynı gibi görünse de aslında aralarında 5 farklı nokta bulunmaktadır. Kronometrenizi hazırladıysanız yarış başlasın!

Müzik zevki kişilik testi ile kendinizi tanımak ister misiniz? Sevdiğiniz müzik tarzı sizi anlatıyorMüzik zevki kişilik testi ile kendinizi tanımak ister misiniz? Sevdiğiniz müzik tarzı sizi anlatıyor

DİKKATİNİZİ TOPLAYIN

Testi zamanında çözmek istiyorsanız dikkatini toplayın ve görsele odaklanın. Çözümü bulamazsanız bile endişelenmenize gerek yok. Cevabı sonunda göstereceğiz. Hadi, farkları bulabileceğinize inanın ve çözmeden aşağı inip cevaba bakmayın.

Zeka testi: Resimdeki gizli kraliçeyi sadece dâhiler 9 saniyede bulabiliyor!Zeka testi: Resimdeki gizli kraliçeyi sadece dâhiler 9 saniyede bulabiliyor!

Kişilik testi: Hayalinizdeki ev, kişiliğinizi yansıtıyor! Seçtiğiniz ev kişiliğiniz hakkında ne diyor?Kişilik testi: Hayalinizdeki ev, kişiliğinizi yansıtıyor! Seçtiğiniz ev kişiliğiniz hakkında ne diyor?

SÜRENİZ BİTTİ, 5 FARKI BULABİLDİNİZ Mİ?

Süreniz doldu. Eğer 24 saniyede 5 farkı görebildiyseniz gerçekten dikkatiniz ve keskin gözleriniz var demektir! Çoğu insanın verilen sürede tamamlayamadığı testi siz başardınız, tebrik ederiz. Eğer verilen sürede farklılıkların hepsini bulamadıysanız cevabı aşağıya bırakıyoruz.

Peki testi zamanında tamamlayabildiniz mi? Sonuçlarınızı yazmayı unutmayın.

İŞTE ZEKA TESTİ ÇÖZÜMÜ

Kabak bir beyaz çizgi eksik.
Ördeğin giydiği susturucu arasında daha fazla boşluk var.
Göz noktası farklı bir noktaya yerleştirilir.
Ayakkabıda bir yıldız eksik.
Çalıda bir tane daha az meyve var.

'Bendeki konsantrasyon keskin nişancılarda yok' diyenler için zeka testi: 13 saniyede yedi kalbi bulabilen şahin gözlüdür!'Bendeki konsantrasyon keskin nişancılarda yok' diyenler için zeka testi: 13 saniyede yedi kalbi bulabilen şahin gözlüdür!

Dikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulunDikkatli bakışlardan kaçmayan zeka testi: Basketbol topunu 5 saniyede bulun

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR 1
  • Turta 3 gün önce Şikayet Et
    Bu biraz zorladı... Bir eksikle testi tamamladım.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Havalanan Kızılelma'dan yeni görüntüler! Selçuk Bayraktar: Vatana millete hayırlı olsun
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan pamuk ve ayçiçeği üreticilerine müjde