Alman teröristler: Erdoğan'a karşı savaşıyoruz

Almanya'nın en çok satan gazetelerinden Bild, Zeytin Dalı Harekatı'nın hedefi olan YPG'li teröristleri güzelleyerek, "Alman savaşçıları Erdoğan’a karşı savaşıyor." başlıklı haber yaptı.

 • GİRİŞ09.02.2018 14:18
 • GÜNCELLEME09.02.2018 22:40
Alman teröristler: Erdoğan'a karşı savaşıyoruz

Zeytin Dalı harekatı kapsamında öldürülen teröristlerin geneli yabancı uyruklu. Aralarında İngilizinden, ABD'lisine, Çinli ve hatta Almanına kadar çok sayıda teröristi etkisiz hale getiren TSK ve ÖSO'ya karşı kara propaganda uygulanıyor.

Almanya'nın en çok satan gazetelerinden biri olan Bild, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan karşıtlığı nedeniyle YPG'nin yanında yer alarak teröristleri "Alman Savaşçılar" olarak lanse etti.

 

 

"ALMAN SAVAÇILARI ERDOĞAN'A KARŞI SAVAŞIYOR"

Bild dergisi YPG'nin Alman teröristlerine sahip çıkarak koca bir sayfa ayırdığı haberinde, "Alman savaşçıları Erdoğan’a karşı savaşıyor" başlıklı haberinde. "DAEŞ'e karşı savaşan uluslararası özgürlük askerleri şimdide Türkiye’ye karşı savaşıyor" yazdı.

TÜRK DEVLETİ'NE GÖZ DAĞI VERECEKLERMİŞ

Grubun sözde sözcüsünün açıklamalarına yer veren Bild,"Biz YPG'nin uluslararası savaşçılarıyız. Daha önce DEAŞ'a karşı savaştığımız gibi şimdi de faşist Türk devletine karşı Afrin'i savunmak için gidiyoruz" sözleriyle Türkiye'ye gözdağı vermeye çalıştı.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar180

 • Veysel balaban 1 hafta önce Şikayet Et
  1150 küsürünüzü sizlere yolladık. Daha da yollarız sıkıntı yok
  Cevapla
 • Harun Gulen 1 hafta önce Şikayet Et
  Almaninizda her turlu gevurunuz kafiniriniz teker teker cifter cifter geberecek, oz amanda biz almanlarda dahil hepsini birden yendik perisan ettik diyecegiz, o zzaman bakalim sahiplenecekmisiniz alman savascilarinizi, hepsini tahta kutulara paketleyip geri gonderecegiz Allahin izniyle.
  Cevapla
 • taret 1 hafta önce Şikayet Et
  Neo Haçlılar.
  Cevapla
 • adamın biri 1 hafta önce Şikayet Et
  Sıkmayın canınızı!Birkaç tanede Avrupalıyı leş haline getiririz.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Bilal 1 hafta önce Şikayet Et
  Bunlar bizi patagonya milleti sanıp gözdağı veriyorlar. Gülesim geliyor. Silahla fotoğraf çektirmeyle olmuyor bu işler. Türk milleti gelirse şaşırırsınız.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat