Kardeşi konuştu, yürek yakan detayı açıkladı

Kırıkkale'de 6 yıl önce boşandığı eşi tarafından canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi Kazım Bulut konuştu. Katil zanlısının en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyen Bulut, olay anını da anlattı. Katil zanlısının cinayeti işledikten sonra Emine Bulut'un babasını arayıp tehdit ettiğini anlatan Kazım Bulut, "Bunlara insan denmez. Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum. Bunların hakkı idam" diye konuştu.

GİRİŞ 23.08.2019 14:43 GÜNCELLEME 23.08.2019 15:15
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Kırıkkale'de eski eşi tarafından öldürülen 38 yaşındaki Emine Bulut'un kardeşi Kazım Bulut, katil zanlısının en ağır şekilde cezalandırılmasını istediklerini söyledi.

 

 

Kazım Bulut, gazetecilere yaptığı açıklamada, katil zanlısı F.B'nin hiçbir zaman çocuğuna babalık yapmadığını, alkolü, uyuşturucuyu ve kumarı bırakmadığını ileri sürdü.

Ablasının zanlıdan yaklaşık 6 yıl önce tek celsede boşandığını anlatan Bulut, şöyle konuştu:

 

 

"Boşanırken de çocuktan yana hiçbir şey talep etmedi. 'Çocuk sizin olsun.' dedi çünkü bunun babalık duygusu yok. Babalık duygusu olsa çocuğunun yanında annesine bu caniliği, vahşeti yapabilecek bir insan olamaz. Bunlara insan denmez. Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyorum. Bunların hakkı idam. Çocuğunu ne zaman istese görebilirdi ama senede toplasan 5 defa ancak görüyordu çünkü istemiyordu. Çocuk hiçbir zaman ona 'Baba' demedi.

Allah kimseye bu acıları yaşatmasın. Devlet büyüklerimizden tek isteğim idam. Başka hiçbir şey değil. Bu insanlar tekrar aramıza dönmesin."

Bulut, olay günü zanlının isteği üzerine ablasının onunla çarşıda buluştuğunu, tartıştıklarını ve ablasına hakaret etmeye başladığını öne sürdü.

Zanlının, ablasını eve gitmek için çocuğuyla minibüse bindiği sırada kolundan yakalayarak aşağı indirdiğini anlatan Bulut, şöyle devam etti:

"Orada tartışırken dolmuşçular falan araya giriyorlar. Sonra 'konuşalım' diye ablamı ve çocuğu olayın yaşandığı yere götürüyor. Daha sonrasında olay oluyor ve kimse de müdahale etmiyor. Zaten 4-5 aydır bu işi kendi kendine kuruyormuş. Belinde sürekli ekmek bıçağıyla geziyormuş, 'Abilerini, babasını öldüreceğim.' diye anlatıyormuş. Ablamı bıçakladıktan sonra da babamı aramış, 'Seni de öldüreceğim, bekle geliyorum.' diye. Sonra da zaten yakalanıyor. Bunlar 10 yıldır ayrı yaşıyorlardı. Çocuk doğmadan 4-5 ay önce ayrılmışlardı.

Çocuk 4 yaşına gelince biz 'annesiz babasız büyümesin' diye barıştırdık ama 4-5 ay denediler, olmadı, bu, hala pislikten kurtulmadı." 

Öte yandan, siyasiler, sanatçılar ve spor kulüpleri, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Emine Bulut cinayetine sessiz kalmadı.

F.B (43), 18 Ağustos Pazar günü Menderes Caddesi'ndeki lokantada eski eşi Emine Bulut'u 10 yaşındaki kız çocuğunun yanında boğazından bıçaklamıştı. Emine Bulut, hastanedeki müdahaleye rağmen kurtarılamamış, kaçan F.B. Bahşılı ilçesi girişinde polis ekiplerince yakalanmıştı.

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • vatandas61 2 ay önce Şikayet Et
  Ne söylenebilir nasıl ne denilebilir Allah'ım nereye gidiyoruz aklimiza mukayet olsun Rabbim insan nasıl da bir caniye dönüşebiliyor Ölene Allah'tan rahmet acılı aylesine baş sağlığı diliyorum ):
  Cevapla
 • Cana can 2 ay önce Şikayet Et
  herseyde idam olmaz ama can alanin caninin alinmasi lazim. Cunku ailesinin ici ancak boyle ferahlar. Bu katil derhal devlet eliyle infaz edilmelidir. Kisasta hayat vardir buyuruyor Allahu Teala...
  Cevapla
 • Acımak 2 ay önce Şikayet Et
  Kadınlara üzülüyorum.şöyle katillerle evlenmek zorunda kalıyorlar
  Cevapla
 • yörük 2 ay önce Şikayet Et
  idam isteriz biz avrupa icin kandilarimizin cicuklarimizi.n öldürüp tecavüze uğramasini istemiyoruz idam gelsin
  Cevapla
 • Adalet 2 ay önce Şikayet Et
  idam kana kan
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan'dan Bahçeli'ye ziyaret! Bizzat gösterdi
ABD'den son dakika 'Türkiye ve Rusya' açıklaması!