Cumhurbaşkanı Erdoğan Destici'yi aradı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi telefonla aradı.

 • GİRİŞ03.01.2018 19:13
 • GÜNCELLEME03.01.2018 19:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan Destici'yi aradı

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, BBP Genel Merkezi'nde yangın çıktığına dair haberlerin ardından, Destici’yi telefonla arayarak olay hakkında bilgi aldı.

Erdoğan, binada toplantı sırasında meydana gelen olaydan üzüntü duyduğunu belirterek, Destici'nin şahsında tüm BBP camiasına geçmiş olsun dileklerini iletti.

KAYNAKAA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar4

 • Mustafa ARSLAN BBP 2 hafta önce Şikayet Et
  Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum,ALLAH tan Büyük Birlik Partisi camiasına DÜNYEVİ ve UHREVİ başarılar temenni ediyor,RABBİM SAMİMİ -İHLAS ile inananların yardımcısı olsun.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Hakan 2 hafta önce Şikayet Et
  Mustafa abim senden bedeli askerlik için bir daha cumuhrbaşkanımızla başbakanımızla görüşmeni istiyoruz işten atıldık işsiz güçsüzkaldık evli olmasam birdaka durmam askere giderdim ayleni geçindirmek zorunyadyim kira var elektrik var su var allah rızası için bedeli askerlık çıkartın
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Molla 2 hafta önce Şikayet Et
  Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz allah korusun kardeşlerimizi Ancak bir kursta yangın çıktı diye bütün kursları tartıştıran çevreler bakalım partiler ile ilgili ne gibi tedbir düşünüyorlar öyle ya türkiyede bilmem ne kadar parti binası var
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Tayyipci 2 hafta önce Şikayet Et
  Reis birak so fetöcüyü
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat