İşte AK Parti'nin yeni şarkısı ve sloganı

30 Eylül'deki kongre için hazırlanan şarkı "Sözümüz söz, durmak yok, yorulmak yok. Özümüz öz, durmak yok, yorulmak yok. Haykıralım duysun dünya, AK Parti işte burada" sözleriyle başlıyor.

İşte AK Parti'nin yeni şarkısı ve sloganı
İşte AK Parti'nin yeni şarkısı ve sloganı
GİRİŞ 26.09.2012 09:31 GÜNCELLEME 26.09.2012 09:42

AK Parti'nin 30 Eylül Pazar günü, Ankara Arena Spor Salonu'nda yapılacak 4. Olağan Büyük Kongresi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. AK Parti yönetimi ana sloganı, "Büyük millet, büyük güç, hedef 2023" olarak belirledi.

Kongrede, AK Parti'yi 2023'e taşıyacak kadro belirlenecek. Ana sloganın yanı sıra kongrede ana renk olarak da mavinin kullanılacağı belirtildi. AK Parti yönetimi, kongrede sadece Türk bayrağı ile AK Parti bayrağına izin verecek, bunun dışında herhangi bir şey taşınmayacak. AK Parti, kongre şarkısını da belirledi.

Yeni şarkının adı partinin sürekliliğini ve gelecek vizyonunu vurgulamak için "AK parti burada" oldu. Şarkı, 12 Haziran seçimleri için hazırlanan ve başarısıyla dikkat çeken "Bi daha bi daha"yı besteleyen Özhan Eren imzasını taşıyor. "AK Parti burada"nın sözleri şöyle başlıyor: "Sözümüz söz, durmak yok, yorulmak yok. Özümüz öz, durmak yok, yorulmak yok. Vazgeçmek yok, dönmek yok. Aynı yolda aynı aşkla, daha nice, daha nice, nice yıllara. Haykıralım duysun dünya, AK Parti işte burada." Şarkı için klip hazırlanırken, çekimlerin 24 ilde gerçekleştirildiği belirtildi. Klipte, belediye başkanları, teşkilat üyeleri ve partililer yer aldı. Klip kongre öncesinde televizyonlarda da gösterilecek.

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Abdurrahman Kaba 5 yıl önce Şikayet Et
  sayın haber7.. bazan kızıyor, ak kartinin alehinde de bazı yorumlar yazıyorum ama bu sıkıntılı durumunda başbakanımızı da fazla üzmek de istemiyorum. bazı yorumlarımı da yayınlamadığınız için de sağolun.
  Cevapla
 • Abdurrahman Kaba 5 yıl önce Şikayet Et
  ak parti'sini kapatmak isteyenler.. ak parti'yi çekemeyenler, ak partinin oy kaybetmesini isteyenlerin şimdi pkk'ya destek verdiğini düşünüyorum. birilerinin, pkk'nın her masum askerimize, vatandaşımıza her saldırdığında, sanki pkk ak parti'ye saldırıyor gibi keyif aldığını, ak parti'nin dün kapatılmasını isteyenlerin şimdi sanki şekil değiştirerek pkk olarak ak partinin karşısına dikiliyormuş gibi bir durum sergilediklerini düşünüyorum.
  Cevapla
 • Abdurrahman Kaba 5 yıl önce Şikayet Et
  ak parti . herkesi şaşırtıp da pkk' yi bitirirse, o'nu bir daha kimse tutamaz.
  Cevapla
 • burak şişman 5 yıl önce Şikayet Et
  !!!???!!!. vay erol abim benim saygılar
  Cevapla
 • bekir terzi 5 yıl önce Şikayet Et
  her duruma şehitleri karıştırmayalım. şehit var siz şöyle yapıyorsunuz şehit var siz böyle yapıyorsunuz. emin olun bu yorumlardan şehitlerde rahatsızdır. şehitlerimize ALLAH rahmet etsin fakat herşeyin bir anda yapılması imkansız. şehitler gene verilecek bu malesef ciğersiz bir gerçek. bırakalım bizi yönetenler işini yapsın. osmanlıda verilen şehitlerden sarayın haberi bile olmazdı. amaç uğruna ölenler için namaz kılınır dua edilir. burada bakıyorum hükümet ya da devlet ne zaman farklı bir iş yapsa şehit var diye ortaya çıkıyor millet. yanlış. şehitlere saygım ve duam sonsuz fakat her konuda öne sürülmeleride çanımı sıkıyor. hükümet yurtdışına gidiyor şehit var nerdesiniz, hükümet kampanya yürütür şehit var napıyorsunuz. ne kadar doğru.şehitlerimiz bile bu kadar düşünmüyordur. çünkü onlar öldüklerini bile bilmiyorlar. ve onlara ölüler demiyoruz. bilakis diridirler.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Saadet Partisi sandık görevlisi gözaltında!
Sandığa güller dağıtarak gitti! Milletin kararı...