Baba eve dönünce şoka girdi! Anne çocuklarını...

Denizli'de, oğlu Mehmet'i odaya kilitleyen Kadriye K., diğer çocuğu Ömer Ege'yi yanına alarak evi terk etti. Polise kayıp başvurusunda bulunan Ramazan K., eşinin evi neden terk ettiğini bilmediğini belirterek, "Kendisine boşanma davası açacağım. Tek isteğim oğluma kavuşmak" dedi.

Baba eve dönünce şoka girdi! Anne çocuklarını...
Baba eve dönünce şoka girdi! Anne çocuklarını...
GİRİŞ 29.07.2019 16:31 GÜNCELLEME 29.07.2019 16:33
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Denizli Pamukkale ilçesi Dokuzkavaklar Mahallesi'nde oturan Kadriye K.(30), 20 Temmuz Cumartesi günü, iddiaya göre iki çocuğundan Mehmet'i (10) odaya kilitledikten sonra diğer oğlu Ömer Ege'yi (5) yanına alarak evi terk etti.

 

 

Marangozluk yapan Ramazan K., akşam eve döndüğünde oğlu Mehmet'i kilitli bulup odadan çıkardı. 11 yıllık eşi ve diğer oğlu Ömer Ege'yi evde göremeyen Ramazan K., soluğu poliste alıp, kayıp başvurusunda bulundu. 

 

 

Tek isteğinin oğluna kavuşmak olduğunu vurgulayan Ramazan K., "Eşimin sonzamanlarda bana karşı tavrı değişmişti. Aramızda hiçbir sorun yoktu. 20 Temmuz'da oğlum Ömer Ege'yi yanına alarak evi terk edip, gitti. 8 gündür kendilerinden haber alamıyorum,  Evi neden terk ettiğini de bilmiyorum. Ben eşimin oğlumu geri getirmesini istiyorum. Boşanma davası açacağım. Tek isteğim oğluma kavuşmak" dedi. 

ETİKETLER
Çocuk anne baba
YAZDIR
YORUMLAR 10
 • ihvan 10 ay önce Şikayet Et
  huzur islami yasamaktadir yasarsak hakkiyla Allah korkusu hasil olur kotulukler azalir...
  Cevapla
 • can 10 ay önce Şikayet Et
  ne kadar boş insan varsa hepsi türkiyede rabbim hepsini ıslah eylesin ne diyelim artık şaşırmıyoruz çünkü artık bunlara...
  Cevapla
 • cengiz 10 ay önce Şikayet Et
  ahirzaman
  Cevapla
 • Vedat 10 ay önce Şikayet Et
  Çağimizin en büyük sorunu aile parçalanması.Bu sorunda incelensin neticede tamamen manevi değerlerden uzaklaşmak olduğu anlaşılacaktır. Devletimizin bu sorunu ekonominin dé onunde bir degerle incelemesi ve çözüm çarelerine başvurmalıdır.Vahim bir haldeyiz.
  Cevapla
 • anne 10 ay önce Şikayet Et
  cocuklarni birakip giden hele helede ayiran anneler...siz varya siz nefsinizin kölesisiniz....Dünyada da sürünün ahirettede....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
7 Haziran 2020 gazete manşetleri
Türkiye'de gün gün koronavirüs vaka ve ölüm sayıları! Son durum