Bahar Kapıda bu hafta Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine konuk oldu!

Kanal 7 ekranlarının sevilen gezi programı Bahar Kapıda, bu hafta Çanakkale'nin en özel yerlerinden biri olan Bayramiç'e konuk oluyor.

Bahar Kapıda bu hafta Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine konuk oldu!
Bahar Kapıda bu hafta Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine konuk oldu!
GİRİŞ 19.11.2022 16:00 GÜNCELLEME 19.11.2022 16:00

Her hafta sonu izleyenlerle Kanal 7 ekranlarında buluşan fenomen program "Bahar Kapıda", Türkiye'nin güzide şehirlerini tanıtmaya devam ediyor. Doğusundan batısına adeta gizli bir cevher olan ülkemizden renkli görüntüleri ekranlara getiren program bu hafta Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine konuk oluyor. 

Çanakkale Bayramiç

Çanakkale'nin güneyinde yer alan Bayramiç'e doğru yolculuğa çıkan Bahar Kapıda ekibi, ilk olarak Melek ve İsmail çiftinin düğüne gitti. Düğünde renkli görüntülere ve birbirinden farklı adetlere tanık olan Gelir, Çanakkale düğün geleneklerine dair merak edilen detayları öğrendi. Düğünde çalan hareketli müziklerle dans ederek eğlenen Bahar Gelir, düğün yemeklerinin de tadına bakmayı ihmal etmedi. 

Bahar Kapıda

Elma, zeytin, armut, badem ve şeftalisi ile ünlü olan Bayramiç'te Bahar Kapıda ekibinin bir sonraki durağı elbette elma bahçesi oldu. Elma üreticisi köylülere yardım eden Bahar Gelir, hem elma üreticileri ve köylülerle koyu bir sohbete daldı. Elma üreticisi teyzenin emeklerini alamadığını duyan Gelir, onun şikayetlerine kulak verdi. 

Bahar Gelir

Anadolu'nun her köşesinden hayatlar, hikayeler ve sohbetlerin ekranlara taşındığı 'Bahar Kapıda'nın yeni bölümü Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında...

Busenur Çalık Haber7.com - Yasemin.com
Haber 7 - Busenur Çalık
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: İsrail'e kötü haber! Uluslararası Ceza Mahkemesi'nden net uyarı...
İlk kez anne olmuştu! İsrail 40 günlük bebeğini katletti! 'Yâ Râb, biz yorulduk'