Bahar Kapıda bu hafta Edremit'ten Bayramiç'e uzanan eşsiz bir yolculuğa çıkıyor!

Bahar Kapıda, bu hafta iki farklı şehirden izleyenlere seslenecek. İlk olarak Balıkesir'in gözbebeği Edremit'e giden Bahar Kapıda ekibi ardından Çanakkale'nin Bayramiç ilçesindeki eşsiz güzelliklerle ekranlardaki yerini alacak.

GİRİŞ 25.11.2022 13:36 GÜNCELLEME 25.11.2022 13:51

Kanal 7 ekranlarının sevilen programı "Bahar Kapıda", her hafta Bahar Gelir'in renkli ve samimi sunumuyla Türkiye'nin benzersiz şehirlerine konuk olmaya devam ediyor. 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanan program, bu hafta iki farklı duraktan evlere konuk olacak.

Türkiye'nin en özel şehirlerinden biri olan Balıkesir'e doğru yolculuğa çıkan Bahar Kapıda ekibi, hemen Balıkesir'in ünlü zeytin bahçelerine gitti. Burada zeytin ağaçlarının doğaya faydasına değinen Bahar Gelir, zeytin hasadına yardım etti.  Mandalina toplayan işçilerin sofrasına misafir olan Bahar Gelir, incecik zeytinyağlı yaprak sarmasının tadına bakmayı da ihmal etmedi. Son olarak Balıkesir'de efsaneleşen Rum kızı Refika'nın öyküsünü dinleyen Gelir, Refika için yazılan türküye eşlik ederken duygularına hakim olamadı. 

Bahar Gelir

Ardından yemyeşil doğasıyla görenleri kendine hayran bırakan Çanakkale'nin güneyinde yer alan Bayramiç'e giden Bahar Gelir, ilk olarak Bayramiçli Saraç Ruşen Şahin ile koyu bir sohbete daldı. Kahkahanın eksik olmadığı programda Bayramiç Muratlar'da Âşıklar Yolu'nu ziyaret eden Bahar Kapıda ekibi burada daha önce duymadığı bir hikayeye tanıklık etti. Gençlerin aşıklar yolunda tanışarak evlenmelerinin 150 yıllık bir gelenek olduğunu duyan Bahar Gelir, büyük şaşkınlık yaşadı. 

Bahar Kapıda programından kareler

Anadolu'nun her köşesinden hayatlar, hikayeler ve sohbetlerin ekranlara taşındığı 'Bahar Kapıda'nın yeni bölümü Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında...

Busenur Çalık Haber7.com - Yasemin.com
Haber 7 - Busenur Çalık
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz
FIFA'dan tarihi karar! Beraberlik tarihe karışıyor