Çağlayan: Ateist, Yahudi yapsa anlarım!

Zafer Çağlayan, "Nasıl bir zihniyetle mücadele ettiğimizi bu millet çok iyi görüyor. Sizlere anlatacağım çok şey var. Ama bunları bize bir Yahudi, bir ateist, bir Zerdüşt yapsa anlarım. Ama bunları yapan Müslümanım diye geçiniyorsa yazıklar olsun" dedi.

Çağlayan: Ateist, Yahudi yapsa anlarım!
Çağlayan: Ateist, Yahudi yapsa anlarım!
GİRİŞ 08.03.2014 22:41 GÜNCELLEME 09.03.2014 00:36
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Eski Ekonomi Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan,  partisinin Tarsus ilçe binası önünde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Allah'tan başka hiç kimsenin önünde eğilmeyeceklerini söyledi.

Kendilerinin seçimden seçime gelen siyasetçilerden olmadıklarını belirten Çağlayan, "Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı, görüldüğü gibi AK Parti daha çok büyüyor ve güçleniyor. Başbakanımızın yaptığı mitinglerdeki kalabalıkları herkes görüyor. Birileri de 'montaj' diyor. Kimlerin montaja sarıldıkları ortadadır" diye konuştu.

AK Parti'nin yaptığı hizmetlerle yola devam edeceğini ifade eden Çağlayan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu aziz millet CHP ve MHP'ye oy vermez. Çünkü milletimizin karnı tok böyle işlere. Yapılan haksızlık, zulüm ve komplolara karşı halkımız gerekli cevabı sandıkta verecek. Bel altı vurarak, kardeşi kardeşe yeniden düşman etmek isteyenlere halkımız prim vermez. Bu kardeşiniz, Allah can sağlığı verdiği sürece, sonuna kadar size hizmet etmeye devam edecek. Bu ülkenin geleceği için Zafer Çağlayan size kurban olsun. Bu kardeşinizin suçu 102 milyar dolar olan ihracatı 150 milyar dolara çıkarmaktır. Bu suçsa ben suçluyum."

17 Aralık operasyonunun özellikle belli bakanlar üzerinde yapıldığını dile getiren Çağlayan, şunları kaydetti:

"Operasyon yapılan bakanların hepsi vatanına, milletine, bayrağına sonuna kadar bağlı olan Kürt kökenli arkadaşlarımızdır. Barış ve kardeşliği bozma adına bizleri hedef aldılar. Ama biz dimdik durduk. Başbakanımızın arkasında da dimdik durduk ve durmaya devam edeceğiz. Onlar şehit haberleri gelsin istiyor. Çünkü onlar kandan, terörden besleniyor. Nasıl bir zihniyetle mücadele ettiğimizi bu millet çok iyi görüyor. Sizlere anlatacağım çok şey var. Ama bunları bize yapanlar bir Yahudi, bir ateist, bir Zerdüşt yapsa anlarım. Ama bunları yapan Müslümanım diye geçiniyorsa yazıklar olsun. Bir Müslüman bunları nasıl yapar? İşte bu nedenle 30 Mart yerel seçimleri seçim olmaktan çıktı. 30 Mart seçimleri istiklal mücadelesidir. Zafer AK Partinin olacak."

Çağlayan, konuşmasının ardından partiye katılan 500 kişi adına Hadi Demirbaş'a rozet takarak çiçek verdi.

Hadi Demirbaş ise partiye 500 kişinin kaydını yaptırdığını ancak bu katılımın 5 bin kişiyi temsil ettiğini söyledi.

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • K..MURAT 5 yıl önce Şikayet Et
  öyle. işi getirip Müslümanlığa bağlamak kolaycı bir yaklaşım. tersten bakın peki bir Müslüman sizin yaptıklarınızı yapar mı. günah işleme özgürlüğünüz kısıtlandı dert yandığınız bu mu?
  Cevapla
 • emin 5 yıl önce Şikayet Et
  Ayar.... Başbakan'ın ayarı işe yaramış, konuşmaya başlamışlar. Dinlemelerde ismi geçen zafer çağlayan'ın tarafını belli etmesi için biraz daha yüksek sesli olması lazımdı bence.
  Cevapla
 • burak şişman 5 yıl önce Şikayet Et
  !!??!!. müslümanın yapmayacağını anladıysan sorun yok ozaman sözede gerek yok...şuna benziyo müslüman namaz kılmazsa gavur olurmu demişler alime?gavur namaz kılmaz ki demiş!!!!!!
  Cevapla
 • Mehmet Egridir 5 yıl önce Şikayet Et
  Ben utandim. Bu laflari soyleyip hala Islam baris ve hosgoru dinidir , bizde Osmanli hosgorusu var , Turkiye misafirperverligi ile taninir gibi laflar soylemeyin bence.
  Cevapla
 • müslüman kurtuldu 5 yıl önce Şikayet Et
  nice kimlik müslümanı gördüm. . islam ahlakından yoksun. iftiracı dedikoducu, yalancı.... Hayatlarında islam yok, islam ahlakı yok. namaz yok, ALLAH korkusu yok. Ama sorsanız müslümanız derler. Başbakanımıza ve bakanlarına atılan iftiraların üzerine kemiğin üzerine atlar gibi atladılar. Böyle sahte müslümandan, yani münafıklardan çok zarar gördü islam ümmeti. Asıl düşmanlarımız bu islam ahlakından yoksun sahte müslüman, yani münafıklardır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Soylu: Seçilmeleri halinde açığa alınacaklar!
İşte gelmiş geçmiş üretilen en iyi 50 silah...