Kişilik testi: Yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Kişiliğinizi ortaya çıkaracak detaylar arasında yumruk sıkma şeklide oldukça önemlidir. Yumruk sıkma şeklinize göre kişiliğinizin hangi duygusal tarafa daha çok yöneldiğini gelin birlikte öğrenelim!

Kişilik testi: Yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?
Kişilik testi: Yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?
GİRİŞ 29.11.2023 09:16 GÜNCELLEME 29.11.2023 10:16
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Kişilik testleri, sevip sevmediğiniz şeyler ve tercihleriniz üzerinize oluşturulan, kendiniz hakkında bilgi edinmenizi sağlayan araçlardır. Bu testler, psikolojik durumunuzu, düşünce biçiminizi, bastırdığınız derin duygularınızı ve gizli kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarmak için uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.

Yıllardır süre gelen davranışlarımız, edindiğimiz alışkanlıklar hepsi kişiliğimizin temellerini oluşturur. Bazen bizim dikkat etmediğimiz huylarımız da olabilir. Kişilik testleri bazen bir görüntü ile bazen bir soru ile bazen de bir alışkanlığımız ile kişiliğimiz hakkında bildiğimiz ya da daha önce farkına varmadığımız detayları bizimle paylaşır.

Bu kişilik testinde de yumruk sıkma şeklinize göre kişiliğiniz hakkında detayları öğreneceğiz. Hazırsanız teste geçelim!

İyi bir dinleyici misiniz? Bu optik yanılsama testi kişiliğiniz hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracak!İyi bir dinleyici misiniz? Bu optik yanılsama testi kişiliğiniz hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracak!

YUMRUK SIKMA ŞEKLİNİZLE KİŞİLİĞİNİZİN KİLİDİNİ AÇIN

Kişilik testi: Yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Yukarıda 3 farklı yumruk sıkma şekli görüyorsunuz. Bu basit kişilik testi 3 farklı yumruk sıkma şekli üzerine tasarlanmıştır. Sizden istenen oldukça basit: elinizi bir yumruk yapın ve yukarıdaki yumruk sıkma şekillerinden size hitap edeni seçin.

Yumruk sıkma şekliniz sizin kişiliğinizin hakkında birçok detayı ortaya çıkaracak.

Evet, hangi yumruk sıkma şeklinin size hitap ettiğini seçtiniz değil mi? O zaman şimdi yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında söylediklerini birlikte öğrenelim.

Yürüyüş tarzına göre kişilik testi: Yürüyüş tarzınız kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?Yürüyüş tarzına göre kişilik testi: Yürüyüş tarzınız kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Yumruk Sıkma Şekline Göre Kişilik Analizi #1: Hayal Gücü Yüksek ve Vizyon Sahibi

Kişilik testi: Yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Yumruk sıkma şekliniz birinci görselde yer alana benziyorsa son derece hayal gücü yüksek bir kişisiniz. Sizin zihniniz tam bir yaratıcı fikir ve yenilikçi çözüm merkezi gibi. Bir şeyler düşünürken tam bir hayalperestsiniz. Sizin için sınır yok. Sınırları zorlamak sizin için bir hobi. Her zaman kalıplarınız dışına çıkan birisiniz.

Hayalperest kişiliğiniz, kişisel tarzınızdan hayatta verdiğiniz her kararda kendini belli eder. Dünyaya diğer insanlara göre daha farklı bir bakış açısına sahipsiniz. Bu bakış açınız çoğu zaman etrafınızdaki insanların asla görmeyeceği, dikkat etmeyeceği şeylerden yeni fikirler ortaya çıkarmanıza sebep olabilir.

Temel Kişilik Özellikleri;

 • Hayal gücü yüksek,
 • Yaratıcı fikir sahibi,
 • Yenilikçi,
 • Vizyon sahibi

Görsel algı testi: Bilinçaltınızda en derinlerde yatan korkunuzu ortaya çıkarmaya hazır mısınız?Görsel algı testi: Bilinçaltınızda en derinlerde yatan korkunuzu ortaya çıkarmaya hazır mısınız?

Yumruk Sıkma Şekline Göre Kişilik Analizi #2: Yardımsever ve Şefkatli

Kişilik testi: Yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Yumruk sıkma şekliniz ikinci görselde yer alana benziyorsa kişiliğinizin en önemli özelliği nezakettir. İnsanlara karşı oldukça empati yapan, başkalarını düşünen ve yardıma ihtiyacı olana hemen elini uzatan birisiniz.

Şefkatli olmak sizi bazen zor durumda bırakabilir. Başkalarının ihtiyaçlarına her zaman öncelik verdiğiniz için kendinizi sıklıkla ikinci plana atıyorsunuz. Ancak bu durum sizi duygusal açıdan oldukça tatmin etmektedir.

Bu sıcak ve her zaman cömert tavrınız insanları size çekiyor ve çoğunlukla onların dert ortağı oluyorsunuz. Teselliye ihtiyacı olan ya da bir tavsiye arayan kişiler ilk önce sizin kapınızı çalıyor.

Temel Kişilik Özellikleri;

 • Yardımsever,
 • Şefkatli,
 • Nezaketli,
 • Empati yeteneği yüksek,
 • Cömert

Kişilik testi: İlk yapacağınız şey kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyorKişilik testi: İlk yapacağınız şey kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyor

Yumruk Sıkma Şekline Göre Kişilik Analizi #3: Hayal Gücü Yüksek ve Yardımsever

Kişilik testi: Yumruk sıkma şeklinizin kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Yumruk sıkma şekliniz üçüncü görselde yer alana benziyorsa hem hayal gücü yüksek hem de nezaketin birleşim noktasısınız. Yukarıdaki iki yumruk sıkma şeklinin siz birleşimisiniz. Yüksek hayal gücünüz, başkalarının dertlerini önemseyen yardıma açık bir kalple birleşir.

Çevrenizdeki insanların hayatlarına hayal gücünüzü kullanarak anlamlı dokunuşlar bırakıyorsunuz. Bu halinizle fark etmeden çevrenize ilham veriyor ve nezaketi yayıyorsunuz.

Temel Kişilik Özellikleri;

 • Hayal gücü yüksek,
 • Nezaketli,
 • Dost canlısı,
 • Yardımsever,
 • Cömert

Kişilik testi: Resimde ilk gördüğünüz şey kişiliğiniz hakkında en önemli özelliklerinizi ortaya çıkarıyor! Kişilik testi: Resimde ilk gördüğünüz şey kişiliğiniz hakkında en önemli özelliklerinizi ortaya çıkarıyor!

Bu kişilik testinde doğru bir cevap yoktu. Hayatta aldığımız her karar ve attığımız her adım bizim kişiliğimizin getirdiği kararlar doğrultusunda oluyor. Bizi biz yapan da bu huylarımız. Peki, bu “yumruk sıkma şekliniz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor” testi sizin kişiliğinizle ilgili detayları doğru yorumlamış mı? Aynı zamanda bu testi yakın çevreniz ile paylaşarak onların da kendilerini fark etmelerini sağlayabilirsiniz.

Geri dönüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 2
 • Misafir 5 ay önce Şikayet Et
  3.yumruk benim huy ve karakterine uygun gibi. yorumlarınız için teşekkür ederim.
  Cevapla
 • misafir 5 ay önce Şikayet Et
  hep aynı, hayal gücü yüksek ve yardımsever miş, yersen
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İsrail'de Güvenlik Kabinesi karıştı: Aşırı sağcı Ben-Gvir'e yumruklu saldırı
Milli İstihbarat Akademisi başvuruları haziran ayında başlıyor